Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ti összejönétek egy agydaganat...

Ti összejönétek egy agydaganatos lánnyal? Vagy inkább keresnetek egy "normális" lányt. Őszinte válaszokat várok.

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel együtt vagyok. Imádom meg minden de néha már nemtudom mit gondoljak. Szerintem sokszor cska a betegsége mögé bújik mikor elakarok vele menni kikapcsolodni. Tudom hogy sokszor fáj a feje de egy kicsit fura nekem ez az egész. Vagy ha valaki volt ilyen betegséggel nekik is mindig fáj a fejük?

2019. szept. 25. 19:58
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Fájhat a feje. De ez szerintem inkább kifogás.
2019. szept. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, esteleg ha még van valami ne tartsátok magatokba:)
2019. szept. 25. 21:39
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezt csak vele és az orvosával (vagy más orvossal) tudod megbeszélni érdemben.

Simán fájhat a feje, ezer ok lehet, valami visszamaradt, műtéti szövődmény, vagy akármi.

Egy biztos, ha tényleg fáj a feje és megkérdőjelezed, az rohadtul bántó lehet.

Derítsétek ki -->doki.

2019. szept. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Nem az ngedi hogy bemenjek vele az orvoshoz, mindig aztmondja csak csaladtag mehet be vele. Neki nem mondtam hogy szerintem csak ürügykent használja, mert azért látni ha fáj cska sokszor ki is használja.
2019. szept. 27. 15:53
 15/15 anonim válasza:
Nos nem vagyok otthon az ilyen dolgokban,de nekem az az érzésem hogy a csajnak már semmi baja csak szereti sajnáltatni magát vagy esetleg még szeret középpontban lenni.Hagyjad ezt a lányt keres mást :)Csak átver téged valószínű!Az pedig hatalmas kamu hogy csak családtag mehet be vele orvoshoz.Talán a rokonait is megkellene kérdezned nem gondolod?
2023. aug. 22. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!