Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 16/Fiú. Fájdalmat érzek több...

16/Fiú. Fájdalmat érzek több hónapja a hasamban jobb oldalt a köldöktől lejjebb. Szúró, égető, olykor feszítő érzést. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Több vizsgálaton is voltam már(vérvétel,hasi ultrahang stb.) Nem rég kiderült hogy tejcukor érzékeny vagyok ami jelenthetné akár a választ is a kérdésemre azonban mikor multkor edzettem súlyzóval azóta ott azon a ponton folyamatosan fáj. Székelés után többnyire enyhülni szokott a fájdalom. Azonban sokszor van székrekedésem illetve hasmenésem. Nincs valami tippetek mi lehet ez?😐
2019. szept. 29. 22:44
 1/9 A kérdező kommentje:
+a súlyom nem csökkent,étvágyam van vérkép tökéletes
2019. szept. 29. 22:45
 2/9 anonim ***** válasza:
A váltott székrekedés és hasmenés kimondottan bélbetegség tünete. Többnyire IBS vagy colitis ulcerosa okozza.
2019. szept. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Hormonnal valami?
2019. szept. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

És az hogy ha edzem jobban fáj azon a ponton?

Az is IBS?

Vágom milyen betegség ez de ezt is okozhatja?

2019. szept. 29. 23:02
 5/9 anonim ***** válasza:
Az IBS-ről mái napig nem tudja, mi a fene okozza sajnos. Eddig akkora eltérések vannak az esetek között, hogy lehetetlen megállapítani, mi okozza. Bármikor előjöhet, de jellemzően a fiatal korosztály megbetegedése.
2019. szept. 29. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Semmi köze az IBS-hez. Ez lumbális gerinc probléma. A kérdéses részen nyomódnak az idegek, ez a fájdalom sugárzik az alhas jobb oldalába. Egy gerinc röntgennel könnyedén igazolható a feltevés.
2019. szept. 29. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Gerincprobléma tudtommal nem okoz hasmenés és székrekedés váltakozását.
2019. szept. 29. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Azt nem mondam, hogy az emésztésével minden oké, de a súlyemelés utáni szúró fájdalom mindenképpen árulkodó jel, hogy a gerinccel is van valami gond.
2019. szept. 29. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Vakbelet vizsgálták ultrahangal? Nekem hasonló panaszaim voltak hónapokkal azelőtt hogy perforálódott.
2019. szept. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!