Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ezek között lehet összefüggés?...

Ezek között lehet összefüggés? Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Mindkét sarkamon két hónapja kB megjelent 4-5 gombostűfejnyi fekete kis pont! Nem fájnak, meg semmi..

Kosz lehet? Bár gyanús, hogy ugyanúgy mindkettőn..

Vagy valami véraláfutás?

Ez időtájt egy körmömön megjelent két rettentő kis apró fekete csík is! Amik később lenőttek, meg le is vágtam őket, mert a tetején voltak! Vajon van összefüggés a kettő dolog között? Olvastam valami szívbélhártya gyulladásról, aminek tünete lehet a köröm alatt ilyen kis csíkok foltok, illetve a bőrön, talpon kis véraláfutások. Persze ezeken kívül 50 extrém tünet is mint pl a láz! Tudjam be csak kosznak, a körmöm alatti valamit ami már nincs, azt meg valami hiánynak? (pl kálcium, magnézium, vagy akár sok stressz). Mit gondoltok?



2019. okt. 2. 22:43
 1/5 A kérdező kommentje:

"Tudjam be csak kosznak a sarkamon lévő valamiket, a körmömön lévő valamit ami már nincs, azt meg valami hiánynak.."


Ez így akart hangzani. Sry az elírásért!

2019. okt. 2. 22:46
 2/5 anonim ***** válasza:
Én elmennék orvoshoz
2019. okt. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
2019. okt. 2. 23:23
 4/5 A kérdező kommentje:
Ilyen van mindkét sarkamon.. Tipp?
2019. okt. 2. 23:24
 5/5 A kérdező kommentje:
2019. okt. 2. 23:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!