Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ok nélkül kék foltok a lábamon?

Ok nélkül kék foltok a lábamon?

Figyelt kérdés

"Sziasztok. Már régebben észre vettem, hogy a combomon sokszor egy elég nagy kék folt jelentkezik, anélkül, hogy megütöttem volna magam. Pincérként dolgozom, és sokat vagyok lábon. Lehet ez a gond? Ez normális vagy menjek vele orvoshoz? Köszönöm a normális válaszokat."

Májusban írtam ki ezt a kérdést, voltam hematológusnál - vér rendben volt, aztmondta próbálják több C vitamint szedni. Azóta is szedem minden nap. A héten újból kék foltok keletkeztek a vádlim illetve combomon. Biztos nem ütöttem meg magam így. Nagyon nagy foltok, több kis foltból. Esetleg valami tippek mitől lehet?


L/21



2019. okt. 3. 21:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Tudsz képet feldobni, hogy hogyan néznek ki?


Biztos, hogy nem ütöd meg magad? Amikor én pincér voltam, nem egyszer neki mentem asztalok sarkának, amikor fordultam körülöttük és észre se vettem.

2019. okt. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem tudom, hogyan rakjak ide képet.

100% hogy így nem ütöttem meg magam. Ahoz túl nagyok a foltok. El tűnik a vádlimon, ki jön a combomon, stb..

2019. okt. 6. 13:31
 3/3 anonim ***** válasza:
Mizu azota?
2022. nov. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!