Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi bajom van ha kihányok...

Mi bajom van ha kihányok minden kaját és nagyon fázok? 19L

Figyelt kérdés

Reszketek annyira fázok. Megeszek valami ételt pár perc múlva hányingerem lesz és kijön mind.

Hasam is fáj de csak egy kicsit


2019. okt. 9. 20:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ennyi információval simán lehet ételmérgezésed vagy benyalhattál egy vírust is.
2019. okt. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Milyen információ kell még?

Tegnap még nem volt semmi bajom, ma reggel kezdődött

2019. okt. 9. 20:28
 3/11 anonim ***** válasza:

Én tavaly augusztusban kaptam egy fain fertőzést. 4 napig nem tudtam enni, mert vissza hánytam mindent.

Ugyan így rázott a hideg + hányógörcs.

A mávon szedtem össze. Végül úgy múlt el, hogy nem ettem, aztán a negyedik napon muszáj volt mert éreztem, hogy már nem húzom sokáig. És akkor már nem hánytam ki. Viszont utána szedj normaflor-t meg vitamint.

2019. okt. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Bekaptál egy hányóvírust, lehet. Ami ki akar jönni, hagy jöjjön! Lehet két nap múlva már nem lesz semmi bajod. Ha rosszabbodna az állapotod, magas lázad lenne, akkor menj el orvoshoz.
2019. okt. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Igyál sokat.
2019. okt. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
#3 honnan tudod hogy a Mavon?
2019. okt. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mert csak akkor mentem bárhova is, és akkor is vonattal. Más emberrel nem érintkeztem, csak a vonattal.
2019. okt. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Vírusos gastroenteritis vagy emésztőrendszeri fertőzés. Mindenki elkapja néha. Hirtelen jön, sugárban kihánysz mindent (kaját, vizet egyaránt) és lázas vagy. Azért remegsz, mert megy fel a lázad. Majd ha csökkenni kezd, izzadni fogsz, mint a ló. Pocsék 1-2 napnak nézel elébe, de szerencsére viszonylag gyorsan elmúlik. Próbálj meg piciket kortyolgatva inni! Én tavaly 2 percen belül kihánytam, ha 2 kortynál többet ittam egyszerre. Ja, és ha lavorba/edénybe hánysz éjjel, magad vidd ki lehúzni a vécén és szellőztess! Ne nagyon engedd a családtagjaidat a közeledbe, mert a hányásgőz is fertőző ebben az esetben. Ez a fő fertőzőforrás ennél a típusnál. Nekem elhiheted. Tavaly a barátom kezdte. Én borítottam ki a hányást, mert nem volt ereje felkelni. Másfél nap múlva már én is okádtam megállás nélkül, erre anyósom vitte ki. 2 nap múlva ő is hányni kezdett, azt én vittem ki. Olyan hirtelen jön az inger, hogy nem ér ki az ember a vécére. :'D
2019. okt. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Hát eddig a wcbe hánytam. Szellőztetünk gyakran, és ha barátommal alszom ő elkaphatja?
2019. okt. 9. 22:51
 10/11 anonim ***** válasza:

Azért ez elég sarkos, hogy mindenki elkapja néha. Eddig életemben 1x sikerült (kopkopkop) a majd' 26 évem alatt, ráadásul az lázzal sem járt, csak plusz hasmenéssel, valószínűleg calici volt.

Azt nem tudni, hogy milyen gyorsan "szökik ki" a hányás gőze a wc-ből, de simán elkaphatja, ha bemegy utánad pl.

2019. okt. 9. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!