Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Van olyan gyógyszer ami...

Van olyan gyógyszer ami blokkolja a hányinger érzését?

Figyelt kérdés
Hónapok óta hányingerem van egész nap, nincs semmi szervi eredetű baj, valószínűleg lelki. Emiatt már 10 kgkt fogytam fél év alatt. Pszichológus nem segít. Nincs esetleg valami gyógyszer ami blokkolja a hányinger érzését?
2019. okt. 21. 09:39
 1/10 anonim ***** válasza:
Én Cerucal-t szedek állandó hányinger miatt. A háziorvosoddal írasd ki. Nekem bevált.
2019. okt. 21. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Amióta szeded nincs hányingered?
2019. okt. 21. 09:49
 3/10 anonim ***** válasza:

Lelki baj esetén jó szokott lenni a citromfű tea (ha bírod), illetve hányingerre a Ca-tabletta. Minden nap ne igyál, mert a vesédnek nem tesz túl jót, de pár naponként jó. Ha erős a hányingered, akkor létezik olyan gyógyszer, ami erre jó, de jobb volna megkeresni annak az okát, hogy mi miatt van a bajod, nem rögtön és összevissza gyógyszerezni.


Voltál egyáltalán pszichológusnál? Menj másikhoz! vagy pszichiáterhez. Addig menj, amíg valaki nem tud segíteni, de soha ne felejtsd el, hogy ahhoz, hogy valaki tényleg tudjon neked segíteni, neked is akarni kell azt, hogy meggyógyulj. Ne a csodát várd, hanem tegyél azért, hogy tényleg meggyógyulj.

2019. okt. 21. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Gyömbér, édeskömény tea vagy kapszula jó rá.
2019. okt. 21. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nincs, csak akkor, ha pár napig elfelejtem beszedni.

Testi okot nálam sem találtak. Én a szagokra vagyok érzékeny. Már attól is hányni tudnék, ha a mosógépben marad a ruha egy órára, vagy ha kibontok egy felvágottat és megcsap a szaga/illata.

2019. okt. 21. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nagyon hatásos és nem gyógyszer, a gyömbér, ebböl egy pár mm-es szeletkét elrágva (vagy teának) elmulasztja a hányingert.
2019. okt. 21. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Komeny, levendula
2019. okt. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat,hasznosak voltak. Sajnos az ilyen növények vagy homeopátiás tabletták nem segítettek, próbálkoztam már mindennel. A pszichológusom jó, a lelki eredetű problémákat kezdjük megoldani, de a hányinger az sajnos ott van, és nem akar elmúlni.
2019. okt. 21. 12:48
 9/10 anonim ***** válasza:
Van vény nélküli gyógyszer és kúp is.
2019. okt. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Olcsiver válasza:
Kenyérpirító a kád vízbe
2019. nov. 13. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!