Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Aki rákból sikeresen gyógyult,...

Aki rákból sikeresen gyógyult, mesélne valami biztatót, sikersztorit?

Figyelt kérdés
2019. okt. 24. 06:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
33%
Hol volt, hol nem volt, javasoltak nekem gyógygombákat, megvettem, és csodák csodája a rák volt, rák nincs.
2019. okt. 24. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a nagyműtèt elèg volt,2 hèr múlva telik le az 5èv.Nőgyógyászati daganat.
2019. okt. 24. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Luighi válasza:
100%

Kezdjük a biztatóval: manapság eléggé specifikusak már a kezelések, nagy fejlődés történt ebben a műfajban is.

Amennyiben időben (mielőbb) felfedezik és kezelik a problémát. Ha későn akkor "csak" az segít(het), ha tudod a halál az nem mindennek a vége, hanem valami másnak a kezdete.Lehet úgy tekinteni rá adott esetben, hogy amnesztiát kaptál a bolondok bolygójáról az idő előtti távozásra.(mert a nagyfőnök úgy látja, mindent megoldottál amiért jöttélesetleg esélyed sincs véghezvinni amiért itt vagy annyira mellémentél?)

Semmiképp ne aggódj, de vedd figyelmeztetésnek.

És nyomasd a c vitamint, mert az mindenkinek jót tehet (Én minimum 2000mg aszkorbinsav port oldok fel minimum napi 1 liter vízben, és a nap folyamán elszopogatom.)

2019. okt. 28. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Luighi válasza:
60%

És igen! A gyógygombák!

Ezek azok:

Phellinus Linteus

Ganoderma lucidum

Grifola frondosa

Agaricus Blazei Murill


Talán az első a legjobb, de ez akár lehet egyénfüggő is. Megveheted itthon, vagy az aliexpressről mint én.

NEM csodaszerek azért, én úgy látom, de az is tény, hogy jók!

2019. okt. 28. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
68%

Varga Gábor gyógygomba

Sok városban van üzletük keresd fel őket segítenek.

A parom nagybátyjáról lemondott az orvos, mert gégerákja volt. Ennek 6 éve teljesen tünetmentes.

2019. okt. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Pandi1986 válasza:
79%
Mesélni én magam nem tudok, de Szentesi Éva - Hamvaimból c. könyvét tudom ajánlani. Erről szól.
2019. okt. 29. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
60%
A gégerákból gyógyult ismerősöm apukája, kb 3 honap alatt visszajött a hangja és majdnem eltünt minden csomó. Tömte magaba a Nobeldijas vitaminokból 3-4félét. Egy masik tapasztalat, amikor hugyhólyag daganat tünt el, ugyanezen termékektől. Megoperálták es nem volt sehol a daganat. Hiaba mondta a bácsi, hogy komoly vitaminokat szed, kéne egy ujabb CT mutet előtt. A gyógygombakkal az a riko, higy ha mar autoimmunfolyamat is van, akkor akar ronthat is az állapoton.Ha bemerik a Te helyzetedet, akkor pont azt kapod ami kell.Irj, ha segíthetek.
2019. okt. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
43%
Én úgy tudom, szóba jöhet még a lúgosítás is. Viszont a kemóterápiát a tapasztalatok szerint érdemes kerülni, mert csak betegebbé tesz.
2019. okt. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Szerintem a legfontosabb a pozitív hozzáállás. Fejben dől el minden. Szedhetsz bármilyen csodagyógyszert, ha egész nap a betegség jár a fejedben akkor nem fog használni.

Akik gombát, vitaminokat, lúgos vizet szedtek, ők is hittek valamiben és ez nagyon sokat segít.

2019. okt. 31. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Moon_Walker ***** válasza:
100%

hagyjuk már a francba a lúgosítást! nincs olyan.

a vér pH-ja gyakorlatilag állandó.

2019. okt. 31. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!