Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Frontin! Az volna kérdésem ha...

Ádám84 kérdése:

Frontin! Az volna kérdésem ha reggel felébredés után megiszok 1 adag erőseb kávét akkor közvetlenül után bevehetek 2 mg (frontint), Orvos adagolta így?

Figyelt kérdés

2019. okt. 29. 06:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Pár helyen azt olvastam, hogy nem jó ötlet, mert ellentétes a kettőnek a hatása, de ezt a dokitól kérdezd meg, ő tudni fogja a biztosat. Speciel én a halál mellé is kávét iszok... Volt már, hogy nyugtató mellé is, bár nem Frontin volt. Ha nagyon elálmosodtam tőle, akkor szinten maradt a két dolog kávé után. Ettől függetlenül nem biztos, hogy jót is tettem, ezért kéne megkérdezni. :)
2019. okt. 29. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyen problémára szeded a Frontint, de ez a gyógyszer csak a tüneteket csökkenti, mindamellett, hogy keményen roncsolja az agysejtjeidet. Ha olyan jellegű problémád van, én inkább pszichológushoz vagy kineziológushoz fordulnék.
2019. okt. 29. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Semmi bajod nem lesz! Én régen, amikor még szedtem a frontint, mindig kávéval vettem be,semmi bajom soha nem lett tőle.
2019. okt. 29. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha napi 2 mg az adagod, oszd el 4 felé. Egyben egyrészt jól fejbe vág, másrészt az első 4 óra utáni 20 órában meg már nem lesz semmi hatása.
2019. okt. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!