Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Akiknek eltávolították a...

Valaki : kérdése:

Akiknek eltávolították a pajzsmirigyét, tudnátok tanácsot adni?

Figyelt kérdés

A pajzsmirigyem önálló életre kelt, néha hashimotos vagyok, néha basedowos, most épp mindkettő. Semmi tünetem nincs, de finoman szólva elegem van már az egészből, szeretném ha kivennék.

Ezt kérhetem az orvostól?

Elintézném én magán úton is, csak az tart vissza, hogy azt hallottam olyanokról akiknek kivették, hogy az eltávolítás cukorbetegséget okoz. Ennek van valóságalapja?


2019. okt. 30. 19:54
 1/1 anonim válasza:

Szia!

2008-ban műtöttek pajzsmiriggyel. Nekem kivették az egészet és azóta is jól vagyok semmi panaszom nincs, cukorbeteg sem lettem:))

Több ismerősöm is van akit ugyanezzel a betegséggel műtöttek, de olyanról még nem hallottam, hogy valaki cukorbeteg lett volna ez miatt, ha bármi kérdésed van szívesen válaszolok.

2019. okt. 31. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!