Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mire utalhat ha fáj a hónaljam?

Mire utalhat ha fáj a hónaljam?

Figyelt kérdés

Nemrég egy borsó méretű kemény részt véltem felfedezni a hónaljamnál. A bőrtől egészen különálló, bentebb van és semmilyen látható jele nincs ennek a dolognak, a bőrfelületen sem megfigyelhető irritáció. Tehát nem látszik, de nyomára érzékeny, és fáj? Mi lehet ez?!



(mindenképp elmegyek vele orvoshoz)



2019. okt. 31. 22:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Jóra semmiképp sem utal. Lehet daganat is, lehet megduzzadt nyirokcsomó és egy sor egyéb dolog.
2019. okt. 31. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mióta érzed? Nekem volt már párszor, hogy begyulladt ott egy izzadság mirigy. Mozgatható ( nem letapadt) volt, fájt. Jegeltem, pár nap alatt elmúlt. Próbáld jegelni!

Ha nem múlik 3-4 nap alatt, menj orvoshoz.

2019. okt. 31. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Daganat nem nagyon lehet, mivel az nem fáj 99.9%ban.

Nem tudom miért kell befosatni a kérdezőt a hülyeséggel, ha FÁJDALMAS nyirokcsomó van a hónaljában az sose rákot jelez, mivel az fájdalmatlan megnagyobbodás, csak akkor fáj mikor hatalmas már és nyomja a környezetét. "jóra semmiképp nem utal" hát ha neked az nem jó, hogy működik az immunrendszer és emiatt megnagyobbodik egy nyirokcsomó, arra nem tudok mit mondani.

Szinte biztos hogy fertőzés vagy helyi irritáció okozza. Orvoshoz el kell menni, de ő is ezt fogja mondani.

2019. nov. 1. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szőrtüsző gyulladás is lehet

Van olyan hogy nem látszik, csak borzasztóan tud fájni

Menj el vele dokihoz,ő ránézésre tudni fogja

2019. nov. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!