Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ha nem iszom semmit se akkor...

Ha nem iszom semmit se akkor holnap reggelre fájhat a fejem?

Figyelt kérdés

Hogyan lehet holnapra beteg? Valami ötlet mit egyek össze pl: holnap reggel hatkor megeszem és reggel hétre már kihányom? Vagy hogy menjen a hasam? Bármi jöhet. Láz lenne a legjobb de egy nap alatt nem lehet.

Légyszi kíméljetek a minek akarsz beteg lenni, más örülne ha nem lenne beteg és társaitól.

Tudom nem szép dolog lógni a suliból és itt volt a szünet is de teljesen elfelejtettem hogy holnap biosz doga, és semmit se tudok. Kitünő tanuló vagyok 4 óta nem voltam beteg /8 os vagyok/ és nem szeretnék rossz jegyet beszerezni.

Természetesen amíg itthon vagyok az egész anyagot megtanulnám és bepótolnám az órait.

És tudom hogy tanulnom kéne most is, és közben tanulok is, de nagyon hosszú az anyag, és éjfélig nem szeretnék fennt maradni, mert ha fáradt leszek semmit se ér 4 óra tanulás.

Előre is nagyon köszönöm mindenkinek az értelmes válaszokat



2019. nov. 3. 20:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Beteg nem tudsz lenni holnapra. Ha meg össze kajálsz mindent, és hánysz, akkor hogy tanulod meg az anyagot, amivel elmaradtál? Beszéld meg a szüleiddel, hogy egy nap nem mész be a suliba. Menj le a háziorvosodhoz, és mond azt, hogy ment a hasad nagyon reggel, és vettél be széntablettákat, és igazolja a holnapi napod.
2019. nov. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Járj ki sűrűn wcre mond h megy a hasad és hányingered van. Ezt ki tudja leellenorizni?
2019. nov. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem értenék meg a szüleim :(
2019. nov. 3. 20:47
 4/8 anonim ***** válasza:
Nyolcadikos bioszdogára egy óra alatt felkészülsz, ha kitűnő tanuló vagy.
2019. nov. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mond h fáj a fejed

Senki nem tudja ellenőrizni

2019. nov. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egy dolgozatra bőven elég lenne ennyi idő. Főleg hogy ha éjfélkor fekszel, akkor is aludnál (gondolom én) minimum 6 órát.
2019. nov. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Tartsd a lázmérőt az asztali lámpához és ha forrósodik a telód akkor azt is a homlokodra teheted.

Sok sikert a tanuláshoz.

2019. nov. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Aha.

És mitől világosodtál meg pont vasárnap este, hogy doga jön, mikor ez 1 hétig fel sem tűnt?

2019. nov. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!