Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez mitől lehet?

Ez mitől lehet?

Figyelt kérdés
Kis tompa egő érzés a hasam alsó részén, kicsit hülyén mondva mintha pezsegne is, bár nem erős az az egész, inkább kis diszkomfort! Székelési szokásom normális! Nem cigizek, és nem fogyasztok alkoholt! Régebben volt valami vírusom, nyákos széklet, erősebb gyomorfájás, de annak már lassan 5 hónapja! Azóta minden rendbenvolt. Néha egy nagyon kis minimális nyák még van a papíron de ennyi igazából. Sok stressz okozná esetleg? Ha komoly lenne a baj, akkor gondolom lenne valami tünet. Amúgy lehet hogy még nem ment belőlem ki teljesen ez a valami? Székletvizsgálat teljesen negatív lett anno, mikor volt ez a bajom! De akkor folyamatosan tiszta nyákos volt a székletem. Most meg nem az! Néha egy kis nagyon minimális nyák van, de az csak a papíron látszik, és az is max 10-ből 4 székelésnél. Nincs semmi viszketés sem, láz, hányás, hasmenés, székrekedés teljesen nuku. Csak ez a kis tompa kicsit egő, főként estefelé felerősödő alhasi fájdalom! Illetve néha az említett kis nyák a papíron! Doki ajánlott anno egy Klion kúrát is, napi 3x 2 szem, de nem éreztem magam tőle jól, úgyhogy 2 nap után lealltam vele! Ennek úgy 2 hónapja kB. Kezdjem el esetleg újra, napi 3x 1-be?

2019. nov. 3. 22:50
 1/9 A kérdező kommentje:
Esetleg arra is gondoltam, hogy sok a savam, de éves után sem múlik el. Illetve néha bugyognak is a beleim. Az érdekes, hogy most pl 1 hónapig semmisem volt. Ha vírus lenne, akkor folyamatosan kéne lennie.
2019. nov. 3. 22:53
 2/9 A kérdező kommentje:
Ja igen illetve hangos bélmorgásaim vannak sokszor..
2019. nov. 3. 22:54
 3/9 anonim ***** válasza:

Esetleg irritábilis bél szindróma?

Nem jár szervi eltéréssel, csak a tünetek vannak. Hasgörcs, hasfájás, főleg esténként,nyálkás széklet, hangos bélmozgás, akár sárgás széklet és stb.

Stressz hatására ez mind erősödik sajnos, mivel az a fő okozója. Hiába csinálnak széklet vizsgálatot vagy ultrahangot és bármit, nem fog mutatni eltérést. Nekem ugyan így van. :( Eléggé kikészítő. A meleg jót tesz neki ilyenkor. Vagy kispárnát felmelegítve rátenni, vagy sópárna, vagy bármi, ami jó meleg.

2019. nov. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Azt kihagytam, hogy a Kliont én is szedtem, de én olyan beteg voltam tőle, hogy felkelni alig bírtam. Hányingertől kezdve minden bajom volt. Ráadásul hatással sincs rá amúgy, így én 5 szem után abba hagytam.
2019. nov. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
De annak a fő tünete a hasmenés nem? Az IBS-nek? Vagy nem minden esetben? Mert akkor lehetség az is valóban. Sokat gondoltam arra is
2019. nov. 3. 23:15
 6/9 A kérdező kommentje:

Uh n voltam. Negatív. Kivéve megjegyzés hogy sok a gáz a beleimben. Bár ezt tudtam. Ennek is kB 2 hónapja. Lehet 2,5..

Vérvételen is voltam. Alig lett pár +, és két főorvos is látta, és semmi komoly.

2019. nov. 3. 23:17
 7/9 A kérdező kommentje:
A szekletem rendes barna! A betegség alatt volt elég sötétes de nem fekete! Inkább étcsoki színű! Utána egy ideig volt szürkés is de az kevés ideig. Mostmar 1 hónapja kB szép barna!
2019. nov. 3. 23:18
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem csak hasmenés lehet sajnos. Lehet a széklet kemény, puha, pépes és folyékony, nekem azt mondták. Ha sikerül WC-re mennem a hasfajas alatt, akkor kicsit enyhül a tünet. Illetve pukizásnál is enyhül. A túlzott gázosodást nekem is mondták. Volt már vastag és vékonybél tükrözésem és minden. De negatívak lettek. Azért, mert nem szervi baj okozza. A stresszt kellene nekem is kerülni, na de azt elég nehéz.
2019. nov. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha zavar, menj el orvoshoz. Vizsgálat nélkül kb. semmit nem érsz az itteni találgatózásokkal.
2019. nov. 3. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!