Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Valkinek volt olyan, hogy...

Rietta099 kérdése:

Valkinek volt olyan, hogy pajzsmirigye van, de elsonek nem mutatta ki?

Figyelt kérdés

Mar voltam egy jo par vizsgalaton,de nem mutatott ki semmit,viszont nyar ota gombocot erzek a torkomba ami mar a napokba egyre rosszabb..

Tegnap elott illetve ma mar az ajulas kornyeken voltam.

Valaki mondjon valalamit,mert mar nsgyon ketsegbe vsgyok esve.



2019. nov. 4. 14:08
 1/1 Scrap ***** válasza:

Kedves kérdező!


Pajzsmirigye mindenkinek van, az egészséges anyagcserében mindenképp elengedhetetlen funkciójú szerv.

Ha jól sejtem, akkor a TSH szint ellenőrzése megtörtént vérvétel útján. Esetleg nyaki ultrahang deríthetné ki, ha fizikai elváltozás van, de a szimpla gombócérzet folyamatos stressz esetén is kialakulhat (pl.: Generalizált szorongás esetén). Az ájulás közeli állapot szintén gyanússá teszi a helyzetet, mert a gombócérzet önmagában nem indokolja azt. A fenti információk alapján elsősorban valamiféle neurózisra gyanakodnék.

2019. nov. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!