Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hirtelen vizes orrfolyás mitől?

Hirtelen vizes orrfolyás mitől?

Figyelt kérdés
Főleg edzés közben szokott előfordulni hogy emelem a súlyt az orromból meg konkrétan el kezd folyni a "víz". Ugyanolyan mintha vérezne...csak folyik és nem tom elállítani egy darabig aztán csak elmúlik. Semmi más jele nincs egyszer csak elkezd folyni. Valakinek volt már ilyen? Mi lehet ez:?
2019. nov. 9. 12:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Szedsz valamit? Fogyasztasz alkoholt? Ezektől fordul elő nagyrészt. Igen, én is tapasztaltam. Olyan érzés, mintha az agyadból folyna. Nem kérdezősködöm tovább, nézz magadba, hogy ezek közül melyik... Pontosan tudom, miről

írsz.. Nem azért, mert épp csípőset eszel. Valamivel károsítod a szervezeted, ezt így látatlanban is megmondom.

2019. nov. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Egy igent, vagy egy nemet írhatnál, hogy legalább tudjam, van-e igazság a feltevésemben.
2019. nov. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Alkoholt kb soha. Mást próbáltam már de nem tom mennyi kapcsolat lehet benne
2019. nov. 9. 16:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!