Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek ez mi lehet?

Szerintetek ez mi lehet?

Figyelt kérdés

Szájsebészeti műtét óta változó intenzitással fáj az arcom, a műtét helye. Több mint fél év telt el, gyulladás sem fizikai sem képalkotó vizsgálattal nem látszik. Az íny szépen gyógyult. Nekem viszont néha olyan fájdalmam van h a könnyem spontán kicsordul, vagy hasogat a fülem, koponyám felé, sokszor napi két három fájdalomcsillapító sem ér semmit. Másik nap meg nincsen fájdalom..

Elég nehezen élhető az élet ezzel, főleg h az orvosok is teljesen tanácstalanok az ügyben.

Van valakinek ötlete merre induljak?

Köszönöm


2019. nov. 10. 12:19
 1/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
Olyan műtét volt, ami miatt egy olyan rész lett megbolygatva, amit a szervezeted nem tolerál, orvosilag nincs semmi bajod, viszont megváltoztak az anatómiai viszonyok. Ezt pszichikailag lehet csak kezelni.
2019. nov. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ezt most nem egészen értem, ne haragudj.
2019. nov. 10. 12:35
 3/6 A kérdező kommentje:

Ha az akart lenni, hogy csak beképzelem meg h pszichés eredetű, akkor szerintem azt most hagyjuk.

Mindig ez a joker az orvosoknak mindenre.

2019. nov. 10. 12:37
 4/6 Ypszilon1980 ***** válasza:

Nem úgy értem.

Úgy értem, hogy meg kell tanulnod ezzel együtt élni. Elképzelhető, hogy idővel rendeződik, de sok más olyan műtét van, ahol évekig vagy örökre megmaradnak utána bizonyos panaszok, ezeket kiválthatja hőingadozás, egyéb kémiai folyamatok, mozdulatok, izom és ízületi érzékenység, stb...

2019. nov. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem februárban húztak egy hatos fogat, egyben kijött, nem maradt bent semmi, mégis fáj azóta is, nem túl erős a fájdalom, de olyan húzó, fura érzés szinte állandó.
2019. nov. 11. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Utolsó, és az neked mitől van? Nem mondták? Fájdalomcsillapító szükséges?
2019. nov. 11. 08:43

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!