Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitol faj a legcsovem levegove...

Mitol faj a legcsovem levegovetelkor?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Teljes elkeseredettseggel irok, mar tobb mint egy honapja szenvedek, kisebb szunetekkel( neha enyhul). Borzasztoan faj ha levegot veszek, nem a mellkasom, hanem maga a legcsovem. Erdesem veszem a levegot (neha), szaraz, ugato kohogesem van. A pajzsmirigyem kornyeken erzem ezt a fajdalmat, de egyertelmuen a legcsovemnel. Erzem hogy kapar ott valami, mint amikor a torkom faj es erzem hogy nincs rendben. A hazi orvosom folyton azt mondja kutya bajom kajd elmulik magatol. De mar megorulok tole, hoemelkedesem van es ejjel felkelek a fajdalmas levegovetelre. A verkepem szerint van nemi gyulladas a szervezetemben, de a doki szerint nem kell vele foglalkozni. Ful orr gegeszeten jartam 1 honappal ezelott mert akkor meg nathas voltam, antibiotikumot kaptam attol az megszunt, majd ra par napra jott elo ez a legcsofajdalom. Akkor azt mondta a full orr gegesz hogy egy kicsit be vam gyulladva a legcsovem de elmulik magatol. Most vegre kiharcoltam antibiotikumot de a dokim szerint semmi bajom legalabbis o nem latja hogy piros lenne a torkom, nem erti hogy a legcsovem faj. Ha nem segit a gyogyszer keresek ujabb orvost. Ti mit gondoltok? Volt mar valakinek hasonlo, mi lehet ez?

2019. nov. 11. 13:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Tüdőgondozóba nem lenne rossz elnézni esetleg.
2019. nov. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Voltam tudoszuresen is, minden eredmenyem jo.
2019. nov. 11. 13:50
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem akkor fájt a légcsövem mikor ptxem volt.
2019. nov. 12. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszt!

Es ezt neked mennyi ido utan vettek eszre es milyen vizsgalattal allapitottak meg? En nem erzek fajdalmat a mellkasomban.

2019. nov. 12. 09:47

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!