Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Gyomorrák vagy gyulladás? 20/F

Gyomorrák vagy gyulladás? 20/F

Figyelt kérdés

Lassan 2 hete nagyon elrontottam a gyomrom, fájt hánytam és hasmenésem volt. Pár napja azt vettem észre hogy tele vagyok levegővel, ha megnyomom odébb megy illetve néha gyomorszáji fájdalom a szegycsontom vége alatt. Ha a gyomrom nyomom meg akkor fáj, nem annyira hogy bepisiljek de nem is kicsit. Alapból csak a gyomorszájam fáj semmi más.

Vér nincs se székleten se a wc papíron, nincs hasmenésem mondhatni normális ami kijön.

Nagyon sok oldalon csak arról írtak hogy ez az ilyen olyan rák tünete stb stb.



2019. nov. 13. 12:30
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
*és mintha keményebb lenne a hasam a megszokottnál
2019. nov. 13. 12:34
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne dőlj be a rákról szóló hülyeségeknek. A gyomorrontás, vagy vírusos gyomor-,bélfertőzés elpusztítja a bélflórát és annak idő kell,amíg visszaépül. Szedjél probiotikumot, vagy egyél sok joghurtot,kefírt,savanyú káposztát, ezek segítenek visszaépíteni a bélflórát!
2019. nov. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Elmész az orvoshoz, kérsz beutalot és megvizsgálnak. Pl uh-val.

De persze én várnék még, hogy nem - e múlnak el maguktól a tünetek.

A neten nem érdemes keresgélni laikusként, csak megijeszt

2019. nov. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Egyébként 20 évesen nem szokott kialakulni gyomorrák, csak egyik napról a másikra és éppen egy gyomorrontás után.
2019. nov. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

A neten kb.nincs olyan tünet, amihez nincs odaírva, hogy rák is okozhatja.

Ne olvasgass inkább. Ahogy javasolták, szedj mondjuk normafloret, kerüld a fűszeres, csípős ételeket. Ha 1-2 hét múlva sem tapasztaldz javulást, mindenképp fordulj orvoshoz.

2019. nov. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha tele vagy gázokkal, akkor erősen megváltozott a bélflóra és amit te gyomorrontásnak gondoltál, az valójában egy vírusos akut enteritis volt, a bélflóra normál összetétele pedig nem állt helyre. Tarts kímélő diétát és naponta vegyél be 2 x 3 szem széntablettát, amíg fokozott a gáztermelődés.
2019. nov. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
akkor a bélflórák miatt vannak ezek a problémák?
2019. nov. 13. 15:02
 8/11 anonim ***** válasza:
Sok minden lehet az oka. Be is gyulladhatott a nyálkahártya az irritációtól, de lehet, hogy a hasmenés hazavágta a bélflórádat is, stb. Utóbbira érdemes lehet Normaflore-t szedni és érdemes kevésbé nehéz kaját enni, míg meg nem nyugszik. Ha továbbra sem jó, még mindig elmehetsz dokihoz. Dr. Google-lel meg vigyázz, mert majdnem mindenre rák a válasza...
2019. nov. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
most már ez a 3. hét, kicsit mintha javultak volna a dolgok, néha hígabb de nem teljesen folyós néha normális állagú a székletem. naponta 3-4x kell kimennem de viszonylag kevés jön mindig. Az étvágyam csökkent, közérzetem nem a legjobb.
2019. dec. 2. 19:36
 10/11 A kérdező kommentje:
A vastag vagy végbélráktól félek nagyon
2019. dec. 2. 19:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!