Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Beteges dolgokon nevetek?

Beteges dolgokon nevetek?

Figyelt kérdés

Sok egyáltalán nem vicces, esetleg olyan dolgokon,amin társadalmilag nem elfogadott,szoktam nevetni. Most ezalatt nem arra gondolok,hogy elkezdek röhögni ha valakit lefejeznek,de azon pl görcsösen elkezenék nevetni,ha az utcán mondjuk valaki elkezd hirtelen fuldokolni. De van, hogy szavakon is elkezdek röhögni, főleg ha van egy pont a végén. (Jelen pillanatban is nevetek ezen.)

És még sok más furcsa dolgon tudok nevetni, és egy kicsit már kétségbe vagyok esve,hogy valami nagyon nem oké.

Ez mitől, és hogy lehet?



2019. nov. 14. 22:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Valakinek morbid a humora, valakinek meg szarkasztikus, meg mittomén. Amúgy szerintem lehet, hogy te már kicsit megpróbálod poénosra venni a világ dolgait, mert inkább nevessél rajta, próbáld megfogni a vicces oldalát, minthogy puffogj! :) Tehát kicsit ilyen beletörődős; és hogyha már vannak a Világban ezek a szituációk, akkor inkább már próbáljuk meg könnyen , lazán venni, és nem felhúzni magunkat rajta, meg kiakadni rajta. :) Az élet túl rövid ahhoz tehát, hogy kiakadjunk, meg fennakadjunk mindenen, és te már kicsit ebbe bele is fáradtál, és már élvezni szeretnéd; mert minden pillanat értékes. :) Vagy akár pl lehet, hogy te ilyen kreatív emberke lehetsz,és azért látsz bele többet akár pl egy adott mondatba. Szerintem ez akár lehet magasabb intelligencia jele is, de nem feltétlenül gondolom annak.
2019. nov. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
*Ja és amúgy nem értek hozzá, de ez is benne lehet.
2019. nov. 14. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Sok ember zavaraban nevet(gel), es igen olyanokon is, ha epp latja valaki fuldoklik vagy valami beteges viccet meselnek neki vagy barmilyen olyan helyzettel talalja szemben magat, amivel hirtelen nem tud mit kezdeni.

Ilyen volt az anyosom, anyam es nehany ismerosomre is jellemzo. Neha ram is...nagyjabol ez a "kinomban nevetek".

Talan valahol olvastam feszultsegoldo, es normalis reakcio. Csak tenyleg kinos, ha nem.olyan a kornyezet vagy mas lenne a hivatalos, tudatos elvaras szerinti reakcio.


Ha megprobalod magadban tudatositani mik azok, amiken veletlen se illik nevetni es eszben tartod, hogy ezt le tudod allitani es keresel mas feszultseglevezeto modszert (ujjcsipkedes, ruhapodorgetes...), akkor legalabb egy reszet a nevetgeleseidnek el tudod hagyni.

2019. nov. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Van aki nem jókedvében nevet ilyenkor. Hanem egy ilyen belső feszültség csökkentés. Mint mikor komoly helyzetekben az emberre akaratlanul rátör a nevetés. Temetésen, iskolai ünnepségen stb.
2019. nov. 14. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!