Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Kórházba vagyok de nem válaszo...

Kórházba vagyok de nem válaszolnak? Sos? 😭

Figyelt kérdés

Anyut most műtötték epekővel, visszahozták az osztályra, de oxigén maszkot tettek rá és nem mondják meg miért!!!😭😭😭😭

Kérlek segítsetek mert megőrülök


2019. nov. 18. 11:18
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

Azt mondták 2 órát rajta kell lenni😭😭😭😭

Egyáltalán nem segítőkészek a nővérek!!!!!!

2019. nov. 18. 11:20
 2/13 anonim ***** válasza:
24%
Addig járj a dokik, nővérek nyakára, amíg nem kapsz kielégítő választ
2019. nov. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha az osztályon van, nem őrzőben, nem intenzíven, akkor semmi baja.
2019. nov. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Igen a sebészeti osztályon van.

Tudjátok azt nem tudom hogy olyan nővérek akik ennyire kelletlenek miiért dolgoznak egészségügybe!!!!!!!!!

Addig innen el nem megyek ameddig nincs rendbe! Latogatas ide vagy oda!!!

Köszönöm nektek!

2019. nov. 18. 11:25
 5/13 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy rossz, hogy nem mondanak semmit, de azt vedd figyelembe, hogy hiány van egészségügyi dolgozókból, és nem az anyukád az egyetlen beteg. A nővérek és az orvosok azt se tudják, hova kapkodjanak, rengeteg dolguk van egész nap, túl vannak hajszolva. Ha baj lenne, akkor szólnának.
2019. nov. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Utolso:

El kell mondanom hogy ezen az osztalyon masodszorra vagyok.

A noverek, legalabbis 3-4, a pultnal ul es mobilozik, vagy a pult mogott levo kis szobaba mobilozik felig csukott ajtonal.

Azert vagyok merhetetlenul ideges mert csak ulnek es cseveresznek, de megse meltatnak valaszra, sot meg normalis hangnemre se engem!

2019. nov. 18. 11:39
 7/13 A kérdező kommentje:

7:

Nem vagyok idegbeteg de koszonom a kedves jelzot.

De megnezem hogyha valaki szereti a hozzatartozojat es megcsak nornalis valaszra sem hangnemre nem meltatjak akkor tud e nyugodt maradni!

2019. nov. 18. 11:43
 8/13 anonim ***** válasza:
39%

Műtét után az ITO őrzőjében van és lesz is egy ideig.

Ne félj, ez az eljárás.

2019. nov. 18. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 b1812567 ***** válasza:
100%

Általában laparoszkóppal végzik az ilyen műtéteket, és ennek során gázt, többnyire CO2-t fújnak a hasüregbe. Ennek egy része felszívódik, ami nehezítheti a légzést, illetve az aneszteziológia miatt is csökkenhet a légzés hatékonysága.

Ezért adhatnak oxigént utána. Bár nem szokás.

2019. nov. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy orvos tudna neked válaszolni, de valószínüleg egy másik beteggel van elfoglalva,(esetleg vele próbálj beszélni) a nővérek nem biztos hogy tudják mi a probléma pontosan, legfeljebb hallomásból, türelem szerintem, ha nincs intenzíven ne aggódj miatta. :)
2019. nov. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!