Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Fehér nyelv? Lehet komoly...

Fehér nyelv? Lehet komoly bajom? Fájdalom nincsen

Figyelt kérdés
Sziasztok, ma este mikor megnéztem a nyelvemet az egész területe tiszta fehér volt. Tegnap még csak egy kicsit látszott de ma már belepte az egésszet és hát kicsit meginedtem. Az orrom az folyik eléggé egész nao, kicsit köhögök is. A fehér cucc fogkefével sem jött le. Lehet azért van mert megfáztam egy kicsit? Mert olvastam valamit ha nem jön le az valaki rák megelöző állapot :/ holnap elmegyek dokihoz. Ha valaki esetleg tapasztalt ilyent akkor leírná

2019. nov. 18. 23:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem rákos vagy, hanem megfáztál, ettől van!
2019. nov. 18. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia! Nem kell megijedni. Ez szimpla szájpenésznek tűnik, magától el fog múlni, de ha esetleg mégsem háziorvos tud íri rá ecsetelőt, ami hamar elmulasztja.

A rákmegelőző állapotok pl. leukoplakya nem napok alatt alakulnak ki. :-)

2019. nov. 18. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Uhh, Köszi :D most nagyon megnyugtattatok

Hát igen erre gondoltam én is hogy tegnap még csak fél ma meg már egész nyelvem fehér.. meg igazán száraznak érzem. Szájpadlásom ahol puha az kicsit viszked :/

Mindenesetre elmegyen reggel dokihoz

2019. nov. 18. 23:49
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha beteg vagyok nekem is fehér lepedékes a nyelvem.
2019. nov. 19. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!