Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért szorulhat a melkasom?

Miért szorulhat a melkasom?

Figyelt kérdés
Nagyon szorul mostanaba a melkasom, fáj és ilyen égő érzés van belülről nehezen kapok levegot is. Pánik betegségem volt 7 évig de már 2 éve az tünet mentes. Vajon idegi alapon lehet ez a mellkas szorulas mivel mostanaba eléggé sztresszbe vagyok, vagy valami szív problémák lehetnek. Tudom h el kell mennem orvoshoz. Csak így hirtelen megijedve ide jöttem tanácsért.

2019. nov. 21. 12:04
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha volt pánikod, akkor jó eséllyel most is az, de azért nézesd meg, már csak azért is hogy megnyugodj. Amúgy ilyenkor ha van valami stressz oldód otthon, akkor vegyél be egyet, de akár egy-két korty tömény is nagyon sokat tud segíteni ilyenkor, persze nem gyógyszerrel együtt és ha nem vezetsz!!! Egy-két korty tömény jól oldja a stresszt, kicsit tágítja az ereket, még egy szívrohamot is meglehet vele előzni.
2019. nov. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!