Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Kórházban fognak tartani?

Kórházban fognak tartani?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

18 éves vagyok. Hétfő óta nem iszok-eszek rendesen, ma eddig semmit sem ettem és ittam, tegnap 2dl folyadekot, azelőtt fél litert... hörgőgyulladasom van és nem esik jól, plusz mivel nagyon köhögök, ha eszek-iszok vmit akkor öklendezek és kihányom. A hasam is megy. A háziorvos semmit nem mond, légzéskönnyítőt írt fel még kedden..de azóta ugyanaz a helyzet. Hogyha bemegyünk a kórházba, ezzel ott tartanak?😢 Az esetleges kiszáradás miatt kérdem.:/


2019. nov. 22. 09:59
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Infúzióra bent fognak,de ez 1-2 nap, vagy esetleg arra az időre csak,amíg lefolyik az infúzió. De lehet nem is Kapsz. Azért kortyonként próbálj inni egy kis mézes meleg teát,vagy kakaót, vagy amit szeretsz. Egy kis könnyű joghurt,vagy zabkása? Esetleg banán? Tudom,nehéz így enni, de azért próbáld meg! Így teljesen le fogsz gyengülni.
2019. nov. 22. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azt is írod,hasmenésed van! Szedsz antibiotikumot? Ha szedsz,akkor attól lehet, szedjél mellé probiotikumot!
2019. nov. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha az evés nem is megy inni próbálj meg mert bizony a kiszáradasnal kórház lesz a vége. A rossz hír hogy hasmenésed is van akkor úgy kiszáradhatsz hogy szívmegállás is lehet a vége. Egy baratnőm sajnos így járt, újra kellett éleszteni. Azerencsére túlélte. Ha kihqnyod akkor is igyál napi 2 litert!!! Azobnal talán nem jön ki és addig is felszívódik valami. Ez nem játék. Étel nélkül lel lehet lenni egy darabig de a folyadék az kell. És vegyél panangint a patikában. Abból reggel este egy szemet vegyel be. Mert szükséged van a kálium magnézum pótlásra. Az van benne! Patikában lehet kapni elektrolitokat tartalmazó roboráló poet is. Vítben kell feloldani. Az is egy megoldás lehet amíg jobban leszel. Vagy kérdeg.anyukádat csinaljon valami levest amit szeretsz. Az nagyon jót tesz ilyenkor és köptető hatása is van. Natúr joghurttal is próbalkozjatsz. Folyadék is van benne és a hasmenésre is jó ha nem vagy laktózérzékeny. Kitartást!
2019. nov. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!