Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nogyogyaszati problemamra...

Nogyogyaszati problemamra keresem a valaszt!?

Figyelt kérdés
Szeretnem leszogezni,hogy orvoshoz fogok fordulni,csupan keresem azokat a holgy sorstarsaim,akik hasonlo cipoben jartak mint en,es hatha tudnak segiteni. Szoval. 19 eves vagyok,14 eves korom ota menstrualok. Amiota megjott mindig gondok voltak vele,nem idore jott meg,volt ra pelda hogy 2 honapig megallas nelkul vereztem,termeszetes orvoshoz fordultam,akik kulonbozo verzescsokkentoket irtak fel,meglepo modon egyik sem segitett. Pontosan ezert irtak fel Lyndinette fogamzasgatlot,amitol egy ideig beallt a menzeszem,de kesobb gyogyszer mellett is tapasztaltam pecsetelo verzesf,es elkezdett csuszkalni a mentsruaciom napjai. 10 honapig szedtem,aztan lealltam vele. 2 honapja nem szedem,es jelenleg ismet az van,hogy multheten szerdan mult el a menzeszem,es tegnap ota egy menzesz szeru folyasom van,van hogy sotetbarna,van hogy elenk piros. Egyertelmuen nem menstruacios ver. Fogalmam sincs mar mitevo legyek,az orvosok sem igazan foglalkoznak vele. Termeszetesen hetfon sietek egy orvoshoz,csupan az erdekelne,hatha van koztetek olyan ember,aki hasonlokat elt meg es o mar tudja a valaszt mitol lehet ez. Elore is koszonom

2019. nov. 23. 08:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
10%
Rák. Csak egy tipp.
2019. nov. 23. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Mibol gondolod,hogy rak lenne? Mindenfele rosszindulat nelkul kerdezem. Az ilyen tunetekkel jarna?
2019. nov. 23. 09:06
 3/13 anonim ***** válasza:

Pajzsmirigy és teljes hormonvizsgálat volt?


Endokrinológust keress fel.

2019. nov. 23. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Egyik sem volt,magan nőgyógyásznál voltam es csak egy sima vervetelt kert,majd felirt egy fogamzasgatlot es ennyi.
2019. nov. 23. 09:11
 5/13 anonim ***** válasza:
48%

Egyes voltam: semmiből, mert nem vagyok orvos. Azért írtam, hogy csak egy tipp. Talán túl sok rákos volt a családomban, és kissé ki vagyok hegyezve a témára. Ne haragudj, nem bántásnak szántam.


Valószínűleg valami egyszerű gond, jó, ha orvoshoz mégy vele.

2019. nov. 23. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Hiába lett lepontozva az első, bizony a méhnyakrák ilyen tünettel is jár. Tippelt, mégis mi mást lehetne írni az orvoson kìvül? Erős, szabálytalan, hónapokig tartó vérzés. Ez is a tünete. Persze, 19 évesen nem gyakori, de a rendszeres szűréssel ez kizárható. Én hormonproblémára tippelek.
2019. nov. 23. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne szabadkozz, első, én is erre gondoltam egyből, mert nekem is volt ismerősöm, aki fiatalon halt meg méhnyakrákban, és ugyanilyen tünete is volt. Nem akarjuk a frászt ráhozni senkire, de sokan nem veszik komolyan a tüneteiket, játszanak az egészségükkel. Egy vérvétel semmi kérdező. Menj rendes orvoshoz, aki kenetet vesz, tenyésztést csinál, menj hormonviszgálatra, endokrinológushoz, mindenhova. Amíg a végére nem jársz.
2019. nov. 23. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
6-7: Köszönöm.
2019. nov. 23. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszolat. Hat nem momdom,hogy a megnyugtato valaszokat. Igazabol kenetet hiaba szeretnek vetetni,ameg van huvelyi verzes nem lehet...pedig jovoheten mentem volna rakszuresre
2019. nov. 23. 09:38
 10/13 A kérdező kommentje:
Annyit fixen tudok,hogy hormonproblemam az van. Az elozo orvos azt mondta,hogy szabalytalanul van peteeresem. De ennyinel meg is allt a dolog,tobbet en sem tudok sajnos
2019. nov. 23. 09:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!