Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mennyi idő alatt tud kiujulni...

Mennyi idő alatt tud kiujulni a hodgkin limfoma?

Figyelt kérdés

Sziasztok nekem hodgkin limfomam volt 3honapja kaptam az utolsó kemot 12 kaptam összesen decemberben megyek az első ellenőrzésre a kemo óta.

nekem a mellkasomban voltak a nyirokcsomok és pár napja fáj a mellkasom szokott máskor is pl idovaltozaskor de most hasonló ahoz mint mikor beteg lettem.. Félek, hogy kiujult.

az lenne a kérdésem, hogy esetleg aki már volt ilyen beteg(sajnos) és netalán kiujult mennyi idő alatt vagy tudja e valaki, hogy mennyi idő kell h kiujuljon? Persze tudom, hogy ez ritkán újul ki de azért mégis félek most egy kicsit



2019. nov. 29. 10:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Időváltozás jön. Jó eséllyel az okozza. Eső aztán holnap durva hidegfront. Tudom nagyon nehéz de próbáld elterelni a gondolataid. Amíg a kontorollokra jársz nehéz lesz és termeszetes hogy félsz. De ne engedd hogy ez határozza megnaz életed. Nekem is volt súlyos bajom ami miatt sokáig kellett a kontroll. Limfóma gyanúm is volt. Így a hematológiára is jártam 2 évig. Együtt érzek veled. De sajnos bárkivel bármikor bármi megtörtenhet. Ahogy írtad ritkán újul ki. Erre gondolj és a jövőbeli terveidre. Gondolatelterelés gondolatelterelés csak ez a megoldás. Nem leaz semmi baj. Már túl vagy rajta!
2019. nov. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm ez most jól jött 😍😊
2019. nov. 29. 19:39
 3/7 anonim ***** válasza:
27%

Hodkin linfoma kijulas?

Hmm van olyan? :)

Ha egyszer kijottel belole akkor nagy az esely hogy soha tobbet nem lesz baj.

Nyugi

2019. nov. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ezek a dolgok még évegik fájhatnak. A tél, a hideg és a szél oknak ilyen tüneteket. Idővel majd enyhülnek. Nyáron kevésbé jön elő. Erre sajnos számítani kell. Nekem a kihúzott bölcsesség fogam helye is fáj ilyenkor pedig sok éve volt és össze sem lehet hasonlítani a te problémáddal. Nem kell megijedni.
2019. dec. 1. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Először is gratulálok hogy végignyomtad a 12kezelést.

Nekem is megvolt.

Én 2011 augusztus óta tünetmentes vagyok.

Az elején én is bef*stam minden kicsi tünettől, de szerintem ne aggódj.

Amúgy nekem a mai napig vannak tüneteim, foltokba viszketek ha alkohol tartalmú italt iszok.

Meg szokott fájni a daganat helye is a kulcscsontomnál.

A hegszövet okozza ezeket a tüneteket, azt mondták.


Az első 1-2évet mondják kritikusnak.

De nagyon ritka.


Üdv.

KA

2019. dec. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

2019 július komplett remisszió, eltűnt végre, augusztusban volt őssejttranszplantációm, 2020 márciusban kiújult.


Nincs olyan hogy nem újulhat ki.

2020. júl. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Sajnalom 😒 igen enis tudom, hogy kiújulhat de az is igaz, hogy a klasszikus Hodgkin ritkabban újul ki mint pl a Non Hodgkin.

Nekem tavaly szeptemberben jott meg az eredmenyem amiben komplett remissszio volt és most egy év után is ugyan ez az eredmény jött hála Istennek remélem így is lesz mindig 🙏🏻❤ és neked is a legjobbakat remélem jól vagy 😊

2020. szept. 14. 22:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!