Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Van itt olyan epilepsziás,...

Van itt olyan epilepsziás, aki szed Lamotrigint (vagy Lamolepet) és Levetiracetamot (vagy Levilt)? 22/L

Figyelt kérdés
Ha igen, milyen rohamra szeditek?

2019. dec. 10. 21:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én régebben Lamotrigint szedtem.Nagyobb rohamokra szedem kb. mindig az van.De nem volt hatásos így váltani kellett.Elkezdtem szedni Lamictalt.
2019. dec. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Lamolep 100-at szedek évek óta. Szerintem a legjobb gyógyszer, amit valaha szedtem. Teljesen normál életet élek. 50/F
2019. dec. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%

Levetiracetamot szedek, 500mg-osat.Kisebb-nagyobb krízisekre használom, mikor hogy.

Reggel 1 egész, este 2.

2020. jan. 16. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én kombinált terápiát kapok. Levil:2 x 1250 mg. Lamolep:2 x 200 mg. Etopro(Topamax) :2 x 200 mg.

Cudar nagyrohamaim voltak hányással közben és utána, több is egymás után, most viszont évek óta tünetmentes vagyok, még jogsim is van.

2020. febr. 6. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
53%

Nekem 2 rohamom volt egy hét különbséggel, Levilt szedtem rá pár hónapig, aztán abba hagytam, ez 2,5 éve volt

Azóta nem volt rohamom

2020. febr. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Hasonlóan vagyok, gyógyszerezve, mint a #4-es.


2x1000 mg Levilt szedek naponta. Szinte csoda ez a gyógyszer... Nem igazán vannak (az én esetemben) mellékhatásai, teljesen tünetmentesen élek...

Évente járok kontrollra, B kat. jogosítványom van.

De az elhelyezkedésem a munka világában, ilyen betegséggel, na az kérdéses...


F

2020. márc. 23. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#6

Ja igen, én is kaptam annak idején Etoprót, de annak az én esetemben nem voltak érdemi hatásai (se rosszabb, se jobb nem lett tőle az állapotom), viszont rengeteg mellékhatása volt.

2020. márc. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!