Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért nem múlik el a nyirokcso...

Miért nem múlik el a nyirokcsomó a nyakamon?

Figyelt kérdés
Lassan két hónapja észrevettem egy nyirokcsomót a nyakam oldalán. Azóta voltam körzeti orvosnál és fül orr gégésznél, és azt mondták, hogy ez egy gyulladás utáni állapot, nem kell aggódnom érte el fog múlni. Azóta sem javult a helyzet. Nem fájnak egyszerűen csak könnyen kitapinthatóak. Mit kell ilyenkor csinálni?

2019. dec. 22. 01:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Semmit. Nekem is van évek óta. Én is voltam vele vérvételen, fül orr gégészeten, még izotópos vizsgálaton is. Azt mondták, hogy ártalmatlan nyirokcsomó, nem kell vele foglalkozni, megszúrni nem tudják, hogy mintát vegyenek belőle, mert mélyen van meg kicsi is és úgyis az jönne vissza, hogy ez csak egy nyirokcsomó.
2019. dec. 22. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Megnagyobbodott nyirokcsomó általában fertőzések következtében alakul ki!Fertőzés eelmúltával 1-2 hónapig megmaradhat! Ennél hoszabb ideig jelenlévő nyirokmirigy duzzanatot ki kell vizsgálni! pl UH-val)
2019. dec. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!