Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Estefelé jelentkező hányinger,...

Estefelé jelentkező hányinger, puffadt gyomor?

Figyelt kérdés

Már 4 napja tapasztalom, hogy hányingerem van a nap második felében, de inkább estefelé. Eddig volt amire foghattam, pl ittam egy kis alkoholt, vagy nehezebbet ettem. De úgy néz ki, nem ettől volt. Ma pl csak rántottát ettem reggel joghurttal. Délben csak egy kapucsínó, most akarok vacsorázni valami könnyű főtt ételt. Viszont most is érzem, hogy émelyeg a gyomrom, kissé öklendezem is olykor. Utóbbi időben fogytam is. Székletem na pont van, bár néha híg, néha meg székrekedésem van. Vérkép rendben, más panaszom nincs. Lehet ez fekély, vagy valami ilyen jellegű? Vagy lehet stressztől? Nem akarok rosszabbra gondolni...

23/L


2019. dec. 22. 18:28
 1/3 anonim válasza:

Lehetsz terhes?


Esetleg még valami vírus, mondjuk azok gyorsabb lefolyásúak szoktak lenni.


Stressz is lehet.

2019. dec. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Terhes nem vagyok biztosan.
2019. dec. 22. 19:04
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet stressz, de esélyesebb tejcukorérzékenység a leírtak alapján. Kivizsgáltatnám, biztos ami tuti.
2019. dec. 22. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!