Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Milyen betegségre utalhatnak...

Milyen betegségre utalhatnak ezek a tünetek?

Figyelt kérdés
Kb 1 hónapja folyamatosan fájdalmat érzek a hasam közepén és főleg a jobb borda alatt. Leginkább szúró, vagy görcsölően fáj. Székletem kb 2 naponta van, de az is nagyon fekete színű. A puffadás szinte állandó, a beleim gázosak. Eléggé meg vagyok ijedve, hogy nehogy valami komoly baj legyen :(
2019. dec. 25. 08:59
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja és L/16
2019. dec. 25. 09:01
 2/6 anonim ***** válasza:
Olyan nagyon nem lehetsz megijedve, ha két hónap alatt nem találtál el egy orvosig.
2019. dec. 25. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szüleid nincsenek? 2 hónap alatt nem sikerült beszélni velük? És ha emésztett vér miatt sötét a székleted? Nem tudhatod! Irány a doki!
2019. dec. 25. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De, mindenképp meg akartam nézetni egy orvossal csak nem tudom milyen irányban induljak.. Belgyógyászat vagy Gasztroenterológia?
2019. dec. 25. 23:20
 5/6 anonim ***** válasza:
Először háziorvoshoz. Ő ad beutalót.
2019. dec. 26. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Háziorvosnál már voltam, kb semmit nem mondott, adott egy beutalót valami befúvásos vizsgálatra, ahol megmondjak h van e baktérium a gyomrodba
2019. dec. 26. 13:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!