Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitol fajhat a terdem?

Mitol fajhat a terdem?

Figyelt kérdés

Mar 1 honapja edzek fenekre tobbek kozott guggolassal es egy par napja mar faj a terdem also resze. Mind a ketto, felvaltva. Mar a fajdalom jelentkezese ota felhagytam a guggolassal de a fajdalom megmaradt. Nem mozgasnal, hanem ugy akarmikor elojon, akkor is ha csak fekszek vagy ulok. Nincs koze setahoz, se behajlitashoz. Ilyen belenyilalo fajdalomkent jellemeznem ami tart egy ideig aztan elmulik, kesobb megint visszajon.

Milyen orvoshoz fordulhatnek vele? Semmikepp nem szeretnem abbahagyni az edzest, sot meg kemenyebben szeretnem folytatni de igy nem merem.

18/L



2020. jan. 3. 14:15
 1/4 anonim ***** válasza:
71%
Ortopédiára kell menned. Én nem vagyok orvos, de nem hangzik jól ez a fájdalom.
2020. jan. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 szamo77db ***** válasza:
100%
Nekem évek óta fáj mindkét térdem. Rtg után kiderült, hogy elkoptak a porcok bennük.
2020. jan. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Sssaszem ***** válasza:
Ez nem jó hír, az ilyet mindig műteni szokták, ami nem mindenkinek tetszik.
2020. jan. 4. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 szamo77db ***** válasza:
Igen, nagyon félek én is, hogy mi lesz a vége ennek.
2020. jan. 5. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!