Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A HIV fertőzést orális úton...

A HIV fertőzést orális úton el lehet kapni?

Figyelt kérdés

Volt egy meggondolatlan tettem sajnos, amit nagyon bánok.

Az történt, hogy egy számomra csak pár napja ismert fiúval orális 'szex'-ben volt részem.

Megkaptam és kb. 2x mentem le és fel a számmal(bocsi ezt nem tudom jobban leírni), ezután abbahagytam. Nem élvezett el a számban és az egész fél perc lehetett.


Viszont kegyetlenül bánom azóta is. Eltelt 2 év, de sajnos nem mentem el szűrésre, mert nem mertem, de mostár érzem, hogy lehet el kellene mennem, mert visszatérő hüvelyi fertőzésem van, fáj a vesém és nagyon le van gyengülve a szervezetem, pedig eddig mindig minden jó volt.


Az a helyzet, hogy egy 20 éves fiúról van szó, akiről tudom, hogy előttem volt egy hosszú kapcsolata és kiderült, hogy egy nyári fesztiválon, megcsalta a partnerét egy lánnyal.


Nekem ez előtt az incidens előtt nem volt még semmilyen nemi aktusom sem orális, se anális se rendes szexuális.


Kérlek ne bántsatok, amiatt hogy ilyet tettem.


Szívesen fogadok választ arra, hogy vajon lehetséges -e, hogy ettől valamit elkaptam?

Mert azt nem tudom, hogy a fiú azzal a két lánnyal védekezett -e és hogy előtte volt -e nője.


Én sajnos úgy tettem, hogy nem volt rajta gumi.


Ha tehetném visszafordítanám az időt, de már nem lehet.


Köszi a választ előre is!



2020. jan. 10. 09:37
 1/8 A kérdező kommentje:

Illetve ha nem ezt akkor esetleg mást?


Ezekről a nőgyógyászomat kérdezzem vagy nemi beteggondozóba menjek?

Nőgyógyásztól kell beutaló? Vagy egyenesen mehetek nemi beteggondozóba?

2020. jan. 10. 09:39
 2/8 A kérdező kommentje:
elírtam: nem megkaptam, hanem bekaptam a micsodáját...
2020. jan. 10. 09:40
 3/8 anonim ***** válasza:
el
2020. jan. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

Ne haragudj, de ezt ide kellett rakni? Ennyire natúrban és részletesen?! Majdnem kihánytam a reggelimet.


Ha heg volt a szádban, símán elkaphatsz bármit. Egyébként menj szépen el orvoz, lehetőleg minél előbb, vetess vért, csináltass HIV-tesztet a megfelelő helyeken. Nem tudom, hogy nőgyúgyász csinál-e ilyesmit, de a háziorvos biztosan tzudja, hogy hova irányítson.


És ha negatív vagy - úgy tudom ismételni is kell a tesztet X idő múlva -, legyen ez neked igen kiváló lecke arra, hogy mit úsztál meg.

2020. jan. 10. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A HIV-fertőzés vér, ondó, előváladék, hüvelyváladék és anyatej útján terjed;

[link]

2020. jan. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
menj el anonim szűrésre
2020. jan. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Van anonim szűrés ( [link] Ők nagyon nagyon korrektek.


Vagy elmész pl a synlabhoz, és kérsz HIV szűrést (ez kb 5000ft), és pár nap múlva megkapod az eredményt. Kb 3 nap.

2020. jan. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A HIV fertőzést orális úton el lehet kapni. De mivel nem ejakulált a szádba, ezért kicsi rá az esély. De nem nulla, az esetleges előnedv miatt!

A legjobb ha tényleg elmész HIV szűrésre, mindenképpen megkönnyebbülsz. Ha HIV+ vagy akkor mielobb elkezdheted a gyógykezelést, ha negatív akkor tovább kutathatod a tüneteid okát, ami sokminden mástól is lehet.

2020. jan. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!