Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez most belsőaranyér lehet...

Ez most belsőaranyér lehet vagy mi a fene?

Figyelt kérdés

1,5 hete kezdődött hogy sajnos túlzásba vitt evéstől elég sokszor jártam wc-re és éreztem hogy nagyon sérti kifele jövet a dolgokat.

Az utolsó alkalommal nagyon vérzett szó szerint a papíron csak friss piros vér volt és fájt is. Utána már nagyon bedurrant alig tudtam hozzáérni a hátsó felemhez az ülést messziről kerültem.

De külső dudor az nem volt semmi direkt néztem minden nap.

Vettem Proktis m plusz krémet és azzal kentem reggel este. Adtak hozzá ilyen kis aplikátort amivel belülre is lehetett nyomni de először nem bírtam bedugni mert annyira fájt szóval csak kívül kentem először.


Eltelt 1 hét már nem fáj a bedugáskor meg wc-re menéskor sem de viszont még mindig jelen van az a kellemetlen szúró,csípő viszkető fájdalom. Leginkább üléskor de akkor sem mindig. Fekvő helyzetben soha nem fáj.


Ez most miért van? Hogy lehet az hogy a gyulladás elmúlt de még mindig fáj?



#aranyér #belső #proktism
2020. jan. 11. 12:39
 1/4 A kérdező kommentje:
Annyit hozzátennék hogy fürdéskor mikor megmosom és szappanos ujjal benyúlok egy kicsit kb fél centit érzek egy apró kb bors szem méretű kis puha dudort és ha azt megnyom fáj.
2020. jan. 11. 12:42
 2/4 A kérdező kommentje:
Ja és 1.5 hete sok rostosat eszem mindig laza a széklet könnyen kijön soha nem fáj és használom azt a "helyes wc-zés szabályait" (amikor a láb fel van emelve és ilyen guggoló pózban van az ember.
2020. jan. 11. 12:44
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet belső aranyér,de lehet a végbél berepedése is.
2020. jan. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez simán lehet végbéltályog is.

Gondolom lett azóta fejlemény.. Mi lett?

2020. ápr. 22. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!