Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ti is kaptok vagy kaptatok...

Ti is kaptok vagy kaptatok pofonokat az élettől?

Figyelt kérdés
És milyen pofonokat kaptok? Megerősiti az embert ezek a pofonok vagy tönkreteszi? Ti hogy birjátok? Hogyan dolgozzátok fel a nehézségeket?

2020. jan. 21. 19:17
 1/5 anonim ***** válasza:
En 38 eve kapom. Tonkretesz. Sebogy nem dolgozol fel, egyre jobban csuszok bele a depresszioba
2020. jan. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Persze, hogy kaptam/kapok mai napig is.

Például: családtag halála/betegsége, kutyám halála, munkámat nem ismerik el, alulfizetettek vagyunk a melóhelyen, soroljam még?

Mindenkinek vannak ilyen-olyan nyűgjei/gondjai sajnos kijár a rossz is, nemcsak a jó.

Veled mi történt Kérdező?

2020. jan. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Majdnem meghaltam autóbalesetbe,sok penz kiesés millió feletti,elhagyott a nőm,egészsegügyi problema,penzbüntetés,minden 1 éven belül.
2020. jan. 21. 19:59
 4/5 anonim ***** válasza:
Mindennek oka van ,a pofonok valakit erőssé tesznek valakit meg tönkre . Egy Ember döntheti el,és senki más melyik lesz ,és ez te vagy.
2020. jan. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Háát. Voltak, vannak és lesznek is nehéz és nagyon nehéz pillanatok.


Volt, hogy könnyebben ment valami mint gondoltam olna, volt, hogy képtelen voltam megbírkózni vele..


Üzletember vagyok, vagyis inkább gyerek.. 17 évesen még annak számítok (gondolom)


Beszálltam apa és haverjai bizniszébe, jó ötleteim vannak, jó a problémamegoldó képességem..


Az elmúlt 1- 2év alatt is volt már olyan nagyon nagyon húzós helyzet amik után azt mondtam, hogy na. jó kész vége ennyi volt én kiszálltam. De nincs kiszállás. Menni kell tovább. Aztán voltak dolgok amikről sosem gondoltam, hogy ilyen könnyen menni fog..


Az élet ilyen. sosem tudod, hogy mit hoz a jövő. lehet, hogy holnap én irányítom az országot, de az is lehet, hogy már a hullaházban fogok pókerezni...


Én részemről inkább erősített, minthogy tönkretett volna. Ami nem öl meg az megerősít.


Anyagi helyzetem/ünk mindig változó. Van amikor sok van amikor kevesebb, mint ami az élethez szükséges. De el kell fogadni. Összegészében jobb, mint rongyos félmilliókért melózni egy büdös irodában...

2020. febr. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!