Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Veszélyes most itthon (magyaro...

Veszélyes most itthon (magyarországon) kínai kifőzdében étkezni?

Figyelt kérdés
A korona vírus miatt gondolom ezt.
2020. jan. 25. 15:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mert mit gondolsz, átugrik Kínából a vírus a vendéglőkbe, ha a személyzet nem járkál Kínába?
2020. jan. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Amiatt nem, de én nem bízok meg bennük. Nem mindig tartják me a higiénés elvárásokat. Az infrafény alatt egész nap melegen tartott ételek meg szerintem a baktériumok melegágya. Illetve volt olyan rokonom, aki beteg lett a kínai kajától, hányt tőle. Azóta én köszönöm, nem kérek belőle.
2020. jan. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
65%
Hát ha neked van gusztusod csirkének álcázott cibetmacskát enni akkor nyugodtan. Én eddig sem tudtam onnét enni ezután még végképp nem fogok tudni.
2020. jan. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Na azért a cibetmacska rettentő drága, nem adják el csirkének, csak mert hallottál róla, hogy Wuhanban volt a piacon.


Macskát, kutyát árultak már.


Én is utálom, egyszer hasmenésem lett tőle. Amúgy most ettem sima csirkét ott egyszer, az nem volt rossz.


Meg most mi ez egyébként? Influenztá simán elkaphatod, ami megsúgom halálosabb, mi int a korona... Meg ezer másik vríust, ha közösségbe mész.

2020. febr. 5. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!