Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Az új koronavírus elkaphatu...

Az új koronavírus elkaphatu ugy ha kinábol rendelek terméket?

Figyelt kérdés
2020. jan. 26. 11:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem.
2020. jan. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A KKM államtitkára szerint "a Kínából érkező csomagok esetében nincs szükség speciális óvintézkedésekre, mivel azok nem fertőznek."
2020. jan. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az elve emberről emberre terjed cseppfertőzéssel. Ha egy fertőzött ember össze is nyálazza a tárgyat amit rendeltél nem fogod elkapni mert a vírus egy élettelen anyagon elpusztul ahogyan állatról sem terjed emberre illetve emberről sem terjed állatra. Szóval relax
2020. jan. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Ypszilon1980 ***** válasza:
Hivatalosan az az álláspont, hogy nem. De ez a nem tudom hanyadik kérdés itt a gyakorin, ennyire fontos most rendelgetni Kínából cuccokat?
2020. jan. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Aki benne van egy uzletben annak vesztesség ha abbahagyja a rendeléseket. Hisz a könyvelőt, a jövedéki adót ugyanugy fizetni kell tovább, ha alkalmazottak vannak akkor azoknak a bérét, ha meg a termékpaletta csökken az rendelés kiesést, vevő elpártolást okozhat. Nem olyan laza a helyzet, ahogy te azt elképzeled. A csökkenő árukészlet kevesebb bevételt hoz, de a raktárbérleti költség is ugyanannyi marad...
2020. jan. 26. 13:12
 6/9 Ypszilon1980 ***** válasza:
Természetesen ezt értem, megértem, de a kockázatot figyelembe véve jelen esetben, legalábbis szerintem nem éri meg.
2020. jan. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ha nulla a kockázat akkor amiatt nem éri meg mindent elveszteni. Egy vállalkozást évekig tart felépteni de nagyon gyorsan összedőlhet.
2020. jan. 26. 15:04
 8/9 Ypszilon1980 ***** válasza:
Persze, de most legutoljára azt olvastam, hogy már a maszk sem nyújt teljes védelmet, bár ez lehet a rossz használat miatt is, de nekem fura ez, talán itt nem egy egyszerű vírusról vagy fertőzésről van szó, ami ki tudja mit tartogat számunkra.
2020. jan. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Jo de ha elszabadul a pokol akkor azok fognak elösször elpusztulni akiknek nincs pénzuk normális maszkot s egyéb ovintézkdéseket venni
2020. jan. 26. 16:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!