Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ospamox jó gyógyszer?

Ospamox jó gyógyszer?

Figyelt kérdés
Tavaly kaptam, Azi Sandoz nevű gyógyszert, amitől rosszul lettem. Azóta félek meg enni bármilyen gyógyszert, főleg Anti biotikumot. Lehet hogy már ettem is ilyen gyógyszert az az igazság,hogy nem emlékszem már.
2020. jan. 27. 15:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha arra a betegségre szeded, amire az orvos felírta, akkor, és annyit szedsz belőle, amennyit az orvos felírt, akkor jó gyógyszer. Ha azt várod, hogy a sérved meggyógyuljon, vagy a szemtengelyferdülésed javuljon tőle, akkor valószínűleg nem fogod jó gyógyszernek tartani. Így van ez egyébként pl a Paxirazollal, vagy a tyúkszemtapaszok többségével is.
2020. jan. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az Azi sandos, az ugyan az mint ospamox sandoz. ? Vagy csak az elkészítő ugyan az?
2020. jan. 27. 17:10
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Beszedted végül az Ospamoxot? Volt tőle barmi mellekhatas?
2022. máj. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi bajod lett az azi sandoztol?
dec. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Eros has görcs majd hasmenés.
dec. 26. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!