Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Influenzás voltam?

Influenzás voltam?

Figyelt kérdés

Tegnap késő délután, kora este elkezdett fájni a fejem, a szemem, ezenkívül további sajgó fájdalmat éreztem a hátam tájékán, illetve a combomban és a vádlimban. Elég kimerült voltam, nehezen tudtam koncentrálni, noha nem végeztem fárasztó munkát. Lefekvés után hidegrázást tapasztaltam, még a fogam is vacogott, mikor magamra húztam a takarót, de aztán szerencsére viszonylag hamar sikerült elaludnom.

Reggelre teljesen tünetmentesen ébredtem, kipihentnek és frissnek éreztem magam. Mivel ma egyébként se kellett mennem dolgozni, úgy döntöttem, egész nap itthon maradok, pihentem, könnyű ételeket ettem és teát ittam. Elmondhatom, hogy már sokkal jobban érzem magam. Szerintetek átestem a betegségen és holnap már mehetek dolgozni?



2020. jan. 28. 20:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Kizárt dolog, hogy az influenzán ennyi idő alatt átess. Én másfél hete szenvedek vele, még mindig köhögök. A családtagjaim közül mindenkinek kb. két hétig tartott, magas láz napokig, utána fullasztó köhögés, izomfájdalom, hányinger meg fáradékonyság.

Ha ma már jól vagy, akkor valami más volt ez, bármi miatt lehet az embernek rossz a közérzete.

2020. jan. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az influenza hosszabb lefutású,magas lázzal jár. De nagyon sokféle vírus van,ami hasonló tüneeket okoz.
2020. jan. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!