Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez a maszk dolog tényleg...

Ez a maszk dolog tényleg hatásos védekezés a koronavírus ellen? Vagy csak "kozmetikai" védelem?

Figyelt kérdés
A kozmetikait úgy értem, hogy "több mint a semmi".

2020. jan. 29. 21:18
 1/6 anonim ***** válasza:
38%
A legtöbb helyen azt írják nem ér semmit.
2020. jan. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sima festőmaszk nem sokat ér. 5-6 ezertől kezdődik, de a legjobb a teljesen álarc.
2020. jan. 30. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Annak használ valamit, aki már elkpata a kórt, az kevésbé terjeszti maszkkal, csakhogy nem sokáig tudja használni, hiszen ágynak esik és még a fejét sem tudja felemelni, hogy kiköhögje a taknyot, gyakorlatilag abba fullad bele.
2020. jan. 30. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
27%

Maszk az nem jó.


Be kell tankolni sörrel,meg borral,meg cigivel,és otthon kell maradni..

2020. jan. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Cseppfertőzéssel terjed, tehát annyira jó a maszk, amennyire más cseppfertőzéssel terjedő betegségek ellen is, pl. influenza.
2020. jan. 31. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
93%
ha pl otthon beteget apolsz, vedd fel mig bemesz hozza, csokkenti az eselyet h elkapd. a mar betegre is jo adni, talan kicsit visszafog h szetszorja a nagyvilagban. bar a sima influenzat en igy se szoktam elkapni, sosem hasznaltam maszkot. tehat sok ertelme nincs, de ha valaki radkohog se 100% h elkapod, de sokan ugy adjak elo ha mar egy kinai radnez elkapod (meg ha nem jart kinaban es nem erintkezett senki ottanival sem). az meg csak bonusz h sok europai ak minden azsiai kinai, holott az itt elo azsiaiak csak kisebb resze kinai. mondjuk ez senkit nem erdekel, jobb rettegni
2020. jan. 31. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!