Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Jó ötlet találkozni a barátomm...

Jó ötlet találkozni a barátommal antibiotikum szedése közben?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Lehet ostoba kérdés (ahogy fent megfogalmaztam, úgy mindenképp), lehet más is feltette már, azonban nem találtam erre vonatkozó kérdést. Torokgyulladásra 14 napos antibiotikumot írt fel az orvosom, még 9 darab vár beszedésre, azonban szeretnék találkozni a barátommal a hétvégén. Ő is antibiotikumot szed, ugyanúgy torokgyulladásra, de már a végén jár (a napokban veszi be az utolsókat). Szerintetek nagyon vészes ötlet, hogy lejöjjön hozzám hétvégére? Nem szeretnénk mindketten visszaesni, de fontoljuk a találkozást, mert mindketten jól érezzük már magunkat és viszonylag keveset látjuk egymást. Köszönöm előre is a normális válaszokat :)

2020. jan. 30. 17:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát...egyik barátom így fertőzött meg. Pedig tudta jól, hogy nekem akkor nagyon oda kellett tennem magam a munkahelyemen. Legalább te megkérdezted. Őt nem is érdekelte, amikor lementem hozzá, akkor közölte, hogy amúgy beteg. :D
2020. jan. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem kell nyalakodni és kész.
2020. jan. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!