Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A koronavírus mikor fog...

A koronavírus mikor fog elérkezni magyarországra?

Figyelt kérdés

Körülbelül mikor fog a koronavírus megérkezni magyarországra? Úgy értem, hogy amikor az első magyar elkapja és diagnosztizálják is..


Akkor lehet majd számítani arra, hogy iskolák be lesznek zárva, meg minden közösségi tér? mozi áruházak plázák stb?


2020. febr. 1. 21:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%
Úgy tudom már volt egy gyanús eset Debrecenben.
2020. febr. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
75%

Baba Vanga jóslatai alapján február 4.-én fogja behozni egy fertőzött ugróegér.

Ha tudná bárki is, hogy ilyen lesz-e, vagy mikor lesz, akkor már tudnánk róla. De olvass utána. Itt nem fog neked senki többet tudni, mint amennyit a netes cikkekben lehet olvasni.

2020. febr. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%
Akkor sem... Szerinted lezárták Olaszországot, az USA-t, vagy Franciaországot, mert karanténba került pár beteg? A lényeg a karanténon van, a betegek vannak bezárva!
2020. febr. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Jó jó jó jóóólvan na. Csak kérdeztem. Direkt úgy, hogy kb... Értem, hogy a betegek vannak karanténban, de ha pl magyarországon 200ezer ember fertőzött, akkor biztos bezár minden, mert ki tudja, hogy ki elhet még fertőzött...
2020. febr. 1. 22:00
 5/12 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem beteg már van, csak a lappangási idő miatt ez még nen látszik.
2020. febr. 2. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Már nem csak Kínában van halálos áldozata, hanem itt Európában is (ez mai hír)
2020. febr. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

itt a terkep amin latod hogy all:

[link]


nem biztos h eljon, de lehet h eljon, lehet mar van aki at is veszelte es eszre sem vette. h mikor er ide nem

lehet megkosolni, eddig csak gyanu volt de mind negativ lett. influenza szeon van szval a hipochinderek tuti mar reg “elkaptak” es hat szegeny orvosok, a sok hulye konteos meg paragep biztos az idegeikre megy majd. karanten azoknak lesz akik betegek, nyilvan, aztan hogy a fertozottseg hany %nal terjesztik ki nemtudom, de nem is gyk tema, az itt tul ertelmes lenne :D de varosokra akkor sem

hiszem h kiterjesztenek

2020. febr. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Egy hét alatt itt volt az eu-ban és azóta 12 óránként regisztrálnak egyet,majd akkor leszünk xarban ha elérte az 50-et,ott már nincs megállás...
2020. febr. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

#6, hol? Erről írtak ma, aki igazából kínai, vuhani lakos, csak elment nyaralni, és nem otthon halt meg.

[link]

2020. febr. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
60%
mot hol? karacsony ota terjed a virus es nemreg ert csak ide. vagy mar ittvolt es joparan at is estek rajta ugy h nem haltak bele es nem is tudtak mi a bajuk. nemhiszem h lesz ennel nagyobb cirkusz
2020. febr. 3. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!