Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 2 órája megállás nélkül...

2 órája megállás nélkül hányok a semmiből! Mit tehetnèk hogy jobb legyen?

Figyelt kérdés
Nagyon faj a hasam, ràz a hideg, már nincs aminek kijöjjön csak keserű folyadék.. vagy 5-6* hánytam az esze folyamán... délután mèg teljesen jól voltam !
2020. febr. 1. 23:13
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Epe sav . Igyál vizet ice teat kell a vízpótláshoz , mentolos ragó jó a laz ellen .
2020. febr. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Bár fèlek amit kortyoltam rögtön kijön! Mi lehet ez??
2020. febr. 1. 23:17
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem vírus
2020. febr. 1. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Hívd ki az ügyeletet, lásson orvos. Vakbélgyulladás is lehet. És csak 5 percenként egy kortyot igyál, mert ha többet, akkor rögtön kijön. Nem fogsz egy fél nap alatt kiszáradni.
2020. febr. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Mèg annyit hozzà tennék hogy étteremben ebèdeltünk és nem esett jól a rántott hús éreztem hogy megfekszi a gyomromat.Páromnak is zsíros volt az övé. Evès után órákig volt bennem tudjàtok az a meg feküdtem a gyomrom érzés... utána nagynehezen hánytam egyet, és mintha egy csapot nyitottak volna onnantól jön kő minden.
2020. febr. 1. 23:30
 6/8 anonim ***** válasza:
Olaj felcsaphatja a savat anyirra. Száraz kenyér, keksz, és víz.
2020. febr. 2. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Most nagyon sok ilyen beteg van,mert vírusos járvány van. Nem lehet tudni,hogy neked az étel miatt van,vagy a vírus miatt. De a terápia ugyanaz. Sok folyadék - 5 percenként kortyokban - ,mert egy idő után a hányástól kiszáradsz és annak is egyik jele a hányás, és diéta. Keksz,ropi (a ropi jobb,mert a sót is pótolni kell), aztán holnap elkezdheted a főtt krumplit , riszt, húsleves levét. Aztán a zöldséget, főtt húst. Tejet,tejterméket, fűszeres ételeket,csak a 4-5. naptól egyél.
2020. febr. 2. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Vírusos hányós hasmenéses sztori van, nálunk átment az egész család rajta, még apósomék is. Szerencsére mindenkin 1-2 nap alatt átment, utána meg lábadozás, diéta. De igen, ez ilyen sugárban hányós, víz állagút fosós dolog sajnos. Ha netán kell orvosság, akkor Smecta, vagy Bolus adstringens. Esetleg még Normaflore. Minden mást majd elintéz az immunrendszer / szervezet.


Mihamarabbi jobbulást!

2020. febr. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!