Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Milyen betegségre utalhat a...

Milyen betegségre utalhat a fenék izzadás?

Figyelt kérdés
Nem vagyok túlsúlyos és nincs káros szenvedélyem, nincsenek diagnosztizált betegségeim. Jó az általános közérzetem, kivéve ezt a dolgot. Máshol nem izzadok, a fenekemen igen, mindig, és akármit csinálok. Már jó ideje van ez, talán egy év, vagy több, de mostmár nagyon idegesítő. Hogy nincs is meleg, sőt, de úgyis izzadok. Nem hordok vastag alsóneműket ami kiválthatná, nincs aranyerem, nincsenek emésztési problémáim, nem öltözök vastag nadrágokba. Akkor mégis mi a ... van ez, miért pont velem? Jó lenne ha valaki tudna segíteni, mert orvoshoz így elég kínos lenne elmenni, hogy doktor úr ne haragudjon de izzad a fenekem folyton. Mindig letörlöm vizessel, megszárítom, hiába, 1-2 óra megint tiszta lötty ott alul. Már elegem van belőle. Egyébként tudok vele élni, nem mondanám hogy stressz alapon jött volna elő, vagy lett volna bármi változás az életemben amitől kialakulhatott volna. Tehát, elég világosan felsoroltam minden kizáró tényezőt? Valaki tudja így, hogy mi lehet a háttérben?
2020. febr. 4. 13:27
 1/2 A kérdező kommentje:
22/F
2020. febr. 4. 13:27
 2/2 anonim válasza:

Nem tudom. Nekem csak maszturbálás közben szokott, ha nagyon be vagyok indulva :P


De szerintem nincs miért aggódnod.

2020. febr. 8. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!