Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Az baj hogyha én nem szeretnék...

Az baj hogyha én nem szeretnék megöregedni?

Figyelt kérdés
Úgy értem valami mentàlis beteg lennék ha nem akarok egy ronda, ráncos, lomha, szegény, betegeskedő, szánalmas, gyenge öreg vagy öregedő nő lenni, inkább ahogy hanyatlom úgy olyan max 45 éves koromban vigyen el valami jó gyorsan? Más is gondolkodik hasonlóképp? Tényleg nem szeretnèk öreg lenni, rosszul látni, ronda arcot, ronda testet, fájdalmakkal élni, na meg akkor már mit tud az ember csinálni? Minek örül? Ha ehet?

2020. febr. 7. 15:47
 1/1 anonim ***** válasza:
Nagy újságot mondok, senki sem akar. Kár, hogy ez nem így működik. De lehet lassítani az öregedést, sporttal, táplálkozással, stb. Én 45 éves vagyok, igaz férfi, és meglepődnél. Nem vagyok ronda, se ráncos, se kopasz, se lomha, szánalmas meg pláne nem.:) Minden életkornak meg van a maga szépsége, csak meg kell találni. Én pl motorozok, meg hajtom a nőket, és szarok az öregedésre.:)
2020. febr. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!