Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől lehet ez a vizeletbe?

Mitől lehet ez a vizeletbe?

Figyelt kérdés

Gyakori vizelési ingerem van 1 hónapja.

Voltam ultrahangon, és egy hete vizelet vizsgálaton.

Volt benne kevés baktérium és fvs

Viszont ez a pisi inger egész nap tart és ma vettem észre hogy félig sárgás félig fehéres darabok vannak benne 😥


2020. febr. 15. 18:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Gennyes a vizeleted. Kaptál antibiotikumot? Ha nem, akkor kéne, de nagyon.
2020. febr. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Hat nem .A dokim azt mondta erre nem kell

pedig mondtam neki mióta kínoz .

Illetve egy másfél hónapja mikor kezdődött csípett a pisi monorualt adott amitől jobb lett de azóta tartó vizelési ingerem van.

És most elmentem ugye vizelet vizsgálatra (nem első reggeli vizeletbol) kis baci és fehérvérsejtek voltak.

És azt mondta csak igyál sokat :( De a pisilés meg egyre jobban kellemetlen

2020. febr. 15. 19:01
 3/8 anonim ***** válasza:
Urológia ? Ha csak háziorvoshoz mentél mindenképp menj el. Ha pedig voltál akkor menj másikhoz, mert ez az igyál vizet nem fogja megoldani.
2020. febr. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi.Urologusnal voltam , O csinált ultrahangos is. De most megijedtem miért nem múlik, lehet valami daganat is akár ..:/
2020. febr. 15. 19:35
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez értelműen bakteriális húgyhólyaghurut. Vagyis erre antibiotikum kell. Ezért nem múlik a problémád, mert nem vagy kikezelve. Vissza kell menni orvoshoz, vagy akár a háziorvosodhoz. Ő is ki tud belőle kezelni.
2020. febr. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi . Hat nem tudom az urológus sztk S ultrahang alapján azt írta a leletre húgyhólyag daganat gyanúja se merül fel. Mentem múlt hónap végén egy magán hoz O se látott semmit és nodoki se.. És én elég félős vagyok .De köszi az urologushoz kerek holnap időpontot :)
2020. febr. 16. 17:53
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez nem daganat. És ezzel ne időpontot kéregess, ezt azonnal ki kell kezelni, ugyanis rámehet a vesédre és lesz egy "jó kis" vesemedence gyulladásod. Nem hiszem, hogy meg kéne várnod. Holnap reggel első dolgod legyen a háziorvosnál és ír fel neked gyógyszert.
2020. febr. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Oké.Akkor házi orvos , köszönöm a segítséget:) Volt már felfazasom ugyan így kezdődött fájt stb . De akkor hatott a gyógyszer most még megmaradt az inger ..
2020. febr. 16. 19:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!