Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez mennyire normális? Kép lent

Ez mennyire normális? Kép lent

Figyelt kérdés
Nem ütöm be magam sehova és nem is fáj, és ilyen foltok jönnek ki rajtam olykor. Et most majdnem tenyérnyi nagyságú a vádlimon. Szerintetek? [link]
2020. febr. 17. 15:44
 1/7 szamo77db ***** válasza:
Fogalmam sincs, legalább a háziorvosodnak mutasd meg és kérj tőle tanácsot!
2020. febr. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
34%
Vérképzőszervi problémák ill leukémia tipikus tünete... irány az orvos!
2020. febr. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Igazabol multkor voltam vele már hepatologian, akkor pont nem volt nagyon folt a lábamon, azt mondta a doktornő látatlanban hogy biztos csak vékony a bőröm és minden kis ütés is meglátszik amit észre sem veszek. Viszont nem emlékszem hogy beütöttem volna most se, nem is fáj, es azért elég nagy ahhoz, hogy vékony bőrre fogjuk...

Magas bilirubin szintet diagnosztizáltak csak, Edwards kór vagy mi a szösz, nem kell vele foglalkozni azt mondták. Vissza kell mennem amúgy mert csináltak egy plusz vervetelt is, visszamegyek az eredményért és megmutatom a lábam, max képen, ha megint elmúlna addig. Ilyen nagy még sose volt. Ja és hasi uh-n se találtak semmi elváltozást ha ez számít. Anno en is olvastam leukemiarol de mas tunet nem utal ra. Nagyon félek, van egy 2 eves kisfiam, 28 vagyok, remelem semmi komoly...

2020. febr. 17. 16:06
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Világéletemben ilyen voltam, most közel a 60-hoz a leukémia legkisebb jele nélkül. Miért kell riogatni valakit ilyenekkel?!
2020. febr. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

4, mondjuk, mert láttam meghalni valakit, mert nem ment orvoshoz pár véraláfutás miatt.... inkább pánikoljon és menjen orvoshoz, mint ne.

De ezek szerint a kérdező ezen túl van, csak nem bízik az orvosában

2020. febr. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hármas, mitől alakul ki ez, nem voltal vele orvosnál?
2020. febr. 17. 16:13
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát ez 1 hónapja volt és most hogy észrevettem újabb foltot bepánikoltam...
2020. febr. 17. 16:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!