Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » El húzódó köhögés, lélegzet...

Estrichbeton kérdése:

El húzódó köhögés, lélegzet vetelkor furcsa hörgés. Mitol lehet?

Figyelt kérdés
2 hónapja kezdődött kb. Annyit éreztem hogy le van tapadva a valadek, elmentem orvoshoz szedtem koptetot nem használt, aztán váltottam és az koptett sárgás zöldes valadek jött fel mostmar csak reggel van egy kicsit halvány sárga színe egy két kopesnek de a tudombe ez a furcsa érzés megmaradt. Mitol húzodhat ez el ennyire vagy normális e? Ha valakinek hasonló tapasztalata van örömmel venném ha segítene mert kezdek megorulni. Egyébként 21 éves vagyok. És többször voltam már a házi orvosnál de szerintem hülyének néz, es idegesít hogy nem mond semmit.

2020. febr. 17. 18:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia

A párom hasonló dologgal küzd.

Te milyen köptetőt szedsz, ami segített?

Mert ő is hiába megy a háziorvoshoz-gondoltam én csak ír fel valamit az orvos,ami hatásosabb mint a gyógyszertárban kapható vény nélküliek- az a válasz h mivel más tünete nincs szedjen köptetőt.....

Na és milyet....

A gyógyszertárban kapható valamelyiket.....

2020. febr. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Cigizel?

Nekem hasonló, tüdőgondozóban azt mondták, hogy allergia, s erre adtak gyógyszert. (Nem jut eszembe a neve, de vény nélkól is kapható, ill. korábban a tv-ben is hírdették.)

2020. febr. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen dohányzom,es építkezésen dolgozom, úgyhogy lehet hogy a por meg a cigi füst, csak elég aggasztó hogy így jelentkezik, meg az is hogy a háziorvos is ekbagatelizalja.
2020. febr. 18. 15:03
 4/5 anonim válasza:
KORONA!!!!!!!!!
2020. márc. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Hogy vagy azóta?
2020. márc. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!