Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mennyi idő, míg elmúlik?

Mennyi idő, míg elmúlik?

Figyelt kérdés

Évek óta nem voltam beteg, viszont már 5 napja az vagyok, lázas voltam 3 napig, köhögök, de ami igazán aggaszt, hogy folyamatosan szédülök.

Mitő lehet ez? Normális tünetnek tekinthető?

Orvosnál voltam, gyógyszereket szedek (köhögésre tablettá és antibiotikumot).


2020. febr. 20. 21:06
 1/6 A kérdező kommentje:

Mitől*

tablettát*

2020. febr. 20. 21:08
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
szedd a gyógyszert, pihenj sokat, igyál sok folyadékot, sok zöldség-gyümölcs, vitaminok. Nekem van, hogy egy betegség akár 2 hét is amíg teljesen elmúlik. Ha tényleg nagyon beteg vagyok én is szoktam szédülni
2020. febr. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy sok orvos olvasná itt a kérdésed, de ha mégis, akkor sem tud megvizsgálni. Én értem, hogy jó dolog ez a gyakorikérdéses oldal, de vannak dolgok, amikre itt nem kaphatsz biztos választ, ez pont ilyen. Menj vissza az orvoshoz és mondd el neki a panaszaidat..
2020. febr. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Az első válaszolónak köszönöm a válaszát! :)


Kedves második válaszoló, nyilván holnap reggel első dolgom lesz visszamenni az orvoshoz és tisztában vagyok vele, hogy az interneten keresztül senki nem képes megvizsgálni. Viszont mások tapasztalataira, véleményére kíváncsi vagyok, talán nem én vagyok az egyetlen aki hasonló betegséggel találkozott. :)

Szerintem erre van ez az oldal, és javaslom, hogyha érdemben nem tudsz hozzájárulni egy kérdéshez, inkább maradj csendben.

További szép estét kívánok!

2020. febr. 20. 21:19
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha jól értelmezem két napja nem vagy már lázas ami jó pont. Tehát javulsz. A szédülés az antibiotikumtól a tablettától és a sok pihenéstől fekvéstől lehet. Ha jobban vagy esetleg próbáld magad erősíteni mert az ágy hosszú távon csak lehúz. De viszont ha nem feküdtél és pihentél eleget attól is lehet, hogy nem pihented ki akkor viszont pihenned kellene. És valóban fogyassz sok gyümit , vitamint mert sokat segít.
2020. febr. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

3. Válaszoló vagyok. Szerintem egy ilyen kérdésre kevés jobb válasz érkezhet attól mint, hogy "menj orvoshoz. " Nem válaszoltam meg vele konkrétan a kérdésed, ez tény, viszont nem javaslom, hogy bárki olyannak a válaszát hitelesnek találd, aki itt válaszol neked. Az interneten ha rákeresel bármilyen tünetedre 6 halálos betegséget fog feldobni és 20 másik súlyosat.( tapasztalat és láss csodát, még élek) Az internet nem arra való, hogy betegségekről tájékozódj rajta, pláne ez az oldal nem erre való, mert itt leírhatja neked Pistike, hogy neki is volt ilyen és neki xy baja volt, de ez csak egy tünet, sok betegségnek lehet ilyen tünete. Én is felállíthatok neked "fantom diagnózisokat", de lehet, hogy ez a valóságtól messze áll.


Sajnálom, ha egy általam korrektnek vélt válasz nem volt számodra kielégítő.


És akkor, csak azért, hogy végre valahára "értelmes" választ is adjak a kérdéseidre..

A szédüles lehet gyógyszer mellékhatás( ha szedsz), illetve a szervezeted alkalmi gyengesége is okozhatja, amit a betegség vált ki belőle, de lehet 100 másik oka is.


Normális tünet-e? Nos, szerintem egyik tünet sem tekinthető normálisnak, mivel nem tudunk a betegségedről semmit. A láz is egy tünet és akkor mondható "normális" immunreakciónak a láz, ha ismert a kiváltó oka.

2020. febr. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!