Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Aki azt érzi, hogy kollégái...

Aki azt érzi, hogy kollégái lenézik annak valamilyen mentális problémája van, mert ilyen nem szokott előfordulni?

Figyelt kérdés
2020. febr. 21. 10:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Aki ilyen ostoba kérdést tesz föl, ANNAK lehet mentális problémája!
2020. febr. 21. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

1


Akkor a lenézések tehát valósak? Hiszen lehetnek még olyan emberek mint az 1-es.

2020. febr. 21. 10:53
 3/6 anonim ***** válasza:

Elöször is nem tudom, MIBÖL gondolod, hoyg lenézem a munkatársaimat (NEM nézem le!), másodszor sok esetben VALÓS a lenézés!


Aki szerint egy VALÓS probléma nem létezik, annak vannak gondja mentálisan, nem pedig azoknak, akik az adott problémát TAPASZTALJÁK!

2020. febr. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Értem én és szerintem is így van.


De a leggyakoribb válasz erre, hogy biztos bebeszéled magadnak.


Meg pszichológusok is azzal jönnek, hogy dolgozni kell az önbecsüléseden. Mi a büdös fhaaadz? Tökéletes önbecsülésem volt amig le nem rombolták azt. Akkor ezen az alapon mi a fene értelme van pszichológushoz járni?

2020. febr. 21. 12:41
 5/6 A kérdező kommentje:

3


Ugyanakkor, mivel láthatóan jártas vagy a problémában, kifejtenéd milyen okai vannak a munkahelyi lenézésnek?


Speciel olyan esetben amikor az áldozattal amúgy semmilyen probléma nincs, keményen dolgozik, nem foglalkozik más dolgával és hasonlók.

2020. febr. 21. 12:56
 6/6 anonim ***** válasza:
Vannak beképzelt emberek,meg törtető kisfőnökök,szerintem a lenézés oka elsősorban az,hogy bizonyítsa a kolléga,hogy mennyivel faszább /okosabb,és aztàn kihúzza magát a munka alól,hátramegy az irodába úgy tesz mintha valami nagyon fontos dolgot csinálna,de nyomkodja a telefonját.Akit meg lenéznek,az bizonyítani akar és elvégzi a munka nehezebb részét.Nekem ez a véleményem,ezt tapasztalom.
2020. febr. 22. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!