Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Száraz levegőtől csontszáraz...

Száraz levegőtől csontszáraz orral mit lehet kezdeni?

Figyelt kérdés
Fa tetőtér, elszívja a nedvességet a fa... A fűtés miatt pedig még szárazabb a levegő és tropára ment az orrom már :( vettem párásítót, de még nem látom eredményét az orromon... mit lehet vele kezdeni? bekentem belül neogranormonnal de úgy éreztem mintha náthás lennék és muszáj volt kifújnom ..:D
2020. febr. 26. 21:39
 1/3 anonim ***** válasza:
A belső orrlyukba nem jó a neogranormon, csak a Bepanthen és abból is a kenőcs, nem a krém változat. Ez egészen zsíros. Egy fülpálcára tedd, és azzal kend be belül. Nekem használ így téli időszakban mindég tartok itthon. Egy viszonylag kisebb tubusban 1000 Ft körüli áron adják patikában.
2020. febr. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom: milyen párásítót vettél, fűtőtestre tegyél nagy edényben vizet, hogy hadd párologjon, levegőt párásítja ezáltal.
2020. febr. 27. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Unguentum Nasale mentolos orrkenőcs. Vény nélkül kapható.
2020. febr. 27. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!