Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehet koronavírusom van?

Pirosmercedes kérdése:

Lehet koronavírusom van?

Figyelt kérdés
Lázam van már pár napja, köhögök és nehezen lélegzek. Rendeltem Kínából pár dolgot és sokat eszek kínait ( kaját nem embert) szerintetek?

2020. febr. 29. 08:22
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
2020. febr. 29. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
59%

Körzeti nővér vagyok és abban az "Eljárásrendben" olvastam a vírus életképességéről,amit az ANTSZ küldött körlevélben. Ott 12 órát ír.

És még ezt is: "A megbetegedés lázzal, köhögéssel, légzési nehezítettséggel,

tüdőgyulladásra jellemző radiológiai eltérésekkel jár. A megbetegedés manifesztálódhat

enyhe, közepes és súlyos tünetekkel, ideértve a súlyos tüdőgyulladást, az akut légúti distressz

szindrómát (ARDS), a szepszist és a szeptikus sokkot, többszervi elégtelenséget. A súlyos

megbetegedések 1 aránya jelenleg 10-15%-ra becsülhető, az ENSZ Egészségügyi

Világszervezet (WHO) adatai szerint a halálozási arány 2%."

Tehát éppen csak több a halálozási ráta,mint a megszokott influenza esetén.

2020. febr. 29. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim válasza:
73%
Kicsit elvan ez a dolog túlozva. Ha neked pedig lenne egy kis eszed felkeresnéd a családi orvost megfázásért. Ha mindenki így gondolkodna mint te már kihalt volna a világ a *koronavírustól*
2020. febr. 29. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
13%

Imádom az itteni pontozást :D

Amit lepontozott valaki azt nem a boltban,vagy a postán hallottam és nem is a szenzáció hajhász TV-ből, újságokból, stb. idéztem. Úgyhogy most az ANTSZ lett lepontozva :D :D :D

2020. febr. 29. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
33%
Iránban 10% már a halálozási arány.
2020. febr. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
50%
Lehet, de nem valószínű.
2020. febr. 29. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Én elmennék orvoshoz! Biztos ami biztos.
2020. márc. 1. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 Bajer ***** válasza:
100%
A biztonság kedvéért viselj száj maszkot, mert ha csak egy sima megfázás is lenne ez, akkor se fertőzz meg másokat. Hörghurut is lehet, az is jár légzési nehézséggel. Azt baktérium okozza.
2020. márc. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 bercoka válasza:
Ne hülyéskedjetek már... A vírus csak pár órát tud a "rendelt tárgyakon" megmaradni. Ha csak nem jártál Wuhan-ban vagy egyéb koronavírus fertőzte országban akkor nem koronavírusod van. Felső légúti fertőzésre gondolok. Menj el orvoshoz és közöld vele, de szerintem felírt egy sandozt és csókolom.
2020. márc. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

A koronavírus nem egy Superman... Nem életképes addig, míg Kínából odaér hozzád. (ami akár 2 hónap is lehet)


A kínai kaját meg nem hinném, hogy kínából hoznák...

2020. márc. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!