Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet a probléma?

Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

Múlthéteb vagy azelőtt írtam már egy ilyes fajta kérdést:

https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__immunrendszer-ferto..


Most szibt úgy ugyan az, csak tegnap előtt kint a városba berosszultam, szóval puffadás, hányinger és nem bírtam hazamenni míg nem lettem jobban és vagy fél órányi egyedül séta után lettem jobban végre... Mára most puffadok és hányinger (a hányinger általában este fele jön elő és most menni kell a hasamnak és hányinger és nem tudom mitől... valaki tudja mi lehet ez? Tegnap meg tegnap előtt is ahhoz képest normálisan ettem meg ma is 2-3 szelet kis kenyeret majonézzel és párizsivel.


És jól esik meg minden de utána mára már elkapott ilyen rossz közérzet, puffadás féleség, a hideg szint úgy ráz folyton, orvost múlthéten felhívtam amikor még rosszul voltam, utána már fix voltam és meggyógyultam és azt mondta vírus... lázasnak is érzem magam sokszor meg fejfájás, orrom is folyt hétfőn, kedden és a váladék is feljött a torkomba, bár most is és nem vagyok megfázva, tegnap hajnalba felkeltem vagy tegnap előtt, hogy kapar a torkom folyamatosan.


Aludni tudok de mostanába rémálmok és felkelek mindig hajnalba vagy 2x... Valakinek valami tipp? :/



2020. febr. 29. 13:17
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!